Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
eusuntunjmeker

[Reclamatie admin] Dragos2704

Recommended Posts

image.thumb.png.43abefcf36fba66e6f32a2848ac49532.png

[*] Nick: MAJ3ST1C
[*] Nick reclamat: Dragos2704
[*] Data:  14/07/2019
[*] Motiv: Kick aiurea + injuraturi
[*] Dovezi: sus
[*] Martori: Karma si aDiTzu
[*] Alte obiectii: aDiTzU m-a injurat de mama dar nu am dovezi :( + aveam "pula in jb in nume" dar nu era gen "pula in jb.ggez" era doar "pula in jb" putea sa fie ind***i...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coae in primul rand, ii injurai pe toti inclusiv pe BNK,Ovyy si Gino si ziceai in nume ca iti bagi pula in el de server si de owneri.Ai noroc ca nu ti-a dat nmn ban nuj dc ai fct post pt kick.Preferai sa zic la motiv ca injuri pe oricine si sa iti zic idiot si incapabil?

Share this post


Link to post
Share on other sites

contra iti pui muie ggez normal ca iti ei kick ti-l schimbam si tot il pui doar kick putem sa iti dam

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Dragos2704 said:

Coae in primul rand, ii injurai pe toti inclusiv pe BNK,Ovyy si Gino si ziceai in nume ca iti bagi pula in el de server si de owneri.Ai noroc ca nu ti-a dat nmn ban nuj dc ai fct post pt kick.Preferai sa zic la motiv ca injuri pe oricine si sa iti zic idiot si incapabil?

in primul rand poti sa imi sugi pula ca imi bag pula in toti mortii tai de handicapat incapabil prost bagami-as pula in tine si in tot ggez-ul ca e un server de copii de 9-10 ani in pula mea de ratati. Toti copii si toti incapabili au helper/admin smr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra

motiv: Ai pus in nume Mu** GGEZ....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, eusuntunjmeker said:

in primul rand poti sa imi sugi pula ca imi bag pula in toti mortii tai de handicapat incapabil prost bagami-as pula in tine si in tot ggez-ul ca e un server de copii de 9-10 ani in pula mea de ratati. Toti copii si toti incapabili au helper/admin smr

Asta arata cat de incapabil si idiot esti si cat de mult meriti ban si interdictie pe acest server.

Atat am avut de spus, te salut de aici de sus unde tu niciodata nu vei ajunge.<3

Edited by Dragos2704

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

O sa primesti ban daca te prind pe server .

T.C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.