Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Carilas

Reclamatie NotHellNo

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: Carilas

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: NotHellNo

[*] Motivul reclamatiei: toxicitate 

[*] Data si ora intamplarii: 03.26.2022 nu prea mai tin minte data, cred ca pe la un 3:30 dupa masa cam asa

[*] Mapa pe care s-a intamplat: jb_new_chernobyl

[*] Dovezi: https://we.tl/t-dceOZd7nXM

[*] Martori: Kefir, Edy_69 , vls etc... ce i care erau pe sv se vede clar in dovada

[*] Alte obiectii: Conform primei si a treia regula din regulament staff, admini care isi bat joc de playeri sau se cearta sunt aspru sanctionati - 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca sunt toxic o mapa 2 asta nu inseamna ca sunt toxic,daca tu nu stii de gluma nu am ce sa iti fac,cand am stat si am facut glume cu mai multi,spre exemplu ca le fac tarfe, cruve,prosti etc. Asta nu da dovada ca sunt toxic mane.Vino tu in locul meu cu motivatia asta buna si dupa sa stai sa comenetezi.Pe langa asta nu sunt singuru care este admin si este toxic.Bafta!

 

Edited by NotHellNo1

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, NotHellNo1 said:

Daca sunt toxic o mapa 2 asta nu inseamna ca sunt toxic,daca tu nu stii de gluma nu am ce sa iti fac,cand am stat si am facut glume cu mai multi,spre exemplu ca le fac tarfe, cruve,prosti etc. Asta nu da dovada ca sunt toxic mane.Vino tu in locul meu cu motivatia asta buna si dupa sa stai sa comenetezi.Bafta!

 

In primul rand nu faceai caterinca poate am eu simtul umorului prost, dar eu asa o vad, si in al doilea rand bro nu faci glume din astea cu persoane pe care nu le cunosti pe langa asta, eu ma joc pe server de cateva zile, si plm pune te in locul meu, intri pe un server esti player nou si adminul in loc sa te ajute este toxic cu tine si te injura, nici in caterinca nu se face asa ceva in opinia mea.. La partea cu motivatia nu e treaba mea bro, nu sunt mental coach ul tau, si partea asta n-am inteles-o sa ma lamuriti voi daca intelegeti "Daca sunt toxic o mapa 2 asta nu inseamna ca sunt toxic" - 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/26/2022 at 11:49 PM, Carilas said:

 

Imi retrag reclamatia -

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Carilas said:

Imi retrag reclamatia -

T/C.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.