Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
george1586

Sa ne cunoastem

Recommended Posts

Salut ma numesc Adolf Hitler s Adopted Son (nume de fun) si dupa o lunga perioada in care am renuntat la CSGO , in favoarea LoL-ului m am reintors pentru a ma distra din nou alaturi de voi pe acest server.Insa dupa o scurta perioada de timp am realizat ca totul este prea schimbat , si nu ma refer in sensul cel bun. Recunosc am venit vesel insa din momentul in care am intalnit toti adminii ,,salty,, si copii de 8-12 ani care tipau in microfon am zis ca ma voi auto delecta cu o portie de distractie facand misto de ei (urat din partea mea) ,asa ca am adoptat o calea rea si am fost putin cam toxic insa azi m am gandit ca decat sa imi bat joc de server , cu ajutorul staffului si a comunitatii sa schimb serverul spre bine . Acesta este scopul meu iar daca vreti sa ne cunoastem l mai bine am putem discuta pe serverul oficial de discord al comunitatii.Alte ocuoatii :Merg la sala , petrec timp cu prietenii si invat pentru a intra la academia militara .Cu toate acestea vara cel putin am 1-4 ore libere pe care promit sa le impart cu voi pe jb.Multumesc pentru ca mi ai citit scurta biografie si sper sa avem ocazia sa vorbim !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut !
T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.