Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
john pedala

Reclamatie admin .aLecsX

Recommended Posts

[*] Nick: john pedala
[*] Nick reclamat: .aLecsX
[*] Data: Astăzi  
[*] Motiv: Gag aiurea
[*] Dovezi:20190623013133_1.thumb.jpg.48712cf8acf0debc9ed0ac648f454183.jpg20190623013212_1.thumb.jpg.6fa29b6caca40ac51a2b0b29adfb3fb9.jpg20190623013155_1.thumb.jpg.2e7260f26a7b623fa2caf74f14597270.jpg20190623013136_1.thumb.jpg.790cb7ebd446956d7402de7e8d74329a.jpg
[*] Martori: Cei prezenți de față
[*] Alte obiectii:-
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiu ca n am voie sa scriu dar contra, l ai provocat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Trollse said:

Stiu ca n am voie sa scriu dar contra, l ai provocat.

ce treaba are silent cu alecsx

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stimate domn, vreau sa-ti spun ca cel putin noi 3 (eu, Fox si Silent) ne distram noaptea tarziu, iar tu ai venit si ai inceput sa il injuri pe Silent fara niciun motiv. Daca cineva ar veni la tine acasa (un necunoscut) si ar incepe sa te injure, ti-ar placea ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.servarul nu e casa ta 

2.daca fox mi-a dat 10 min cat era nevoie , de ce tu mi-ai dat ungag si mi-ai dat 20 ?

3. nu l-am injurat fara motiv ,eram suparat ca la un gmode day a fost cantina saracilor si eu am spus ca comand cipsurile de la fundul lui silent , iar el mi-a dat gag 30 min gag pe motivul pa , si eram si mai suparat ca pierdusem poza 

Edited by john pedala

Share this post


Link to post
Share on other sites

CONTRA

Inca un post facut aiurea,deoarece mi-a si explicat de ce ti-a dat 20 de minute gag.El ti-a dat gag 20 de minute deoarece este a 3-a abatere. Este clar ca daca prima data injuri primesti doar 5 la a doua abatere 10 iar la a 3-a primesti 20. Chiar nu te inteleg faci post-uri tuturor,dar tu cand faci o greseala noi te iertam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, TheFox said:

CONTRA

Inca un post facut aiurea,deoarece mi-a si explicat de ce ti-a dat 20 de minute gag.El ti-a dat gag 20 de minute deoarece este a 3-a abatere. Este clar ca daca prima data injuri primesti doar 5 la a doua abatere 10 iar la a 3-a primesti 20. Chiar nu te inteleg faci post-uri tuturor,dar tu cand faci o greseala noi te iertam.

nu stiam ca asa merg gagurile, cam duri

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Dupa ce ca ati avut limbajul pe care l-ati avut pe server, doar pentru ca a scris cuvantul pizda ia-ti dat gag 20 minute...Ce pot sa spun , felicitari !

Fox primeste 2/.3.

Alecsx va primi remove.

T.C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.