Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
contnou123

Reclamatie cmarian

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: MAJ3ST1C-

[*] Nickname-ul persoanei reclamate:  cmarian

[*] Motivul reclamatiei:  lbj + kick. El incepe sa ma injure si tot mie imi spune sa ma calmez dupa ce l-am injurat si eu. Mai e si tare in gura cu alte grade facandu-i "caini".

[*] Data si ora intamplarii: 8:20 7/02/2021

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   summer

[*] Dovezi: image.thumb.png.278a68cecab098811e8abea755baa6ce.png

[*] Martori: 

[*] Alte obiectii: 

Edited by contnou123

Share this post


Link to post
Share on other sites

Observ ca nici macar minimul necesar de neuroni nu il detii,Avand in vedere ca tu ai vrut sa strici event-ul pe care il face gino ,strigand la inceput de runda " haideti sa aruncam toti armele sub masina" , ai fost vazut cum ai aruncat o arma spre masina,ai primit slay,apoi comentezi ca vrei revive si ca nu ai facut nimic,cand eu/fox/aramura/ciorbi si multi altii spunem asta,urmand sa comentezi la fiecare in parte ca tu nu ai aruncat sub masina ,ca tu defapt ai aruncat pe masina,pai inseamna ca esti foarte foarte prost puiule,zi mersi ca nu ai primit ban pentru troll,data viitoare nu mai scapi asa usor.

martori fiind si @Aramura cu @Ciorbitzq_

Edited by HopeSefu

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, HopeSefu said:

Observ ca nici macar minimul necesar de neuroni nu il detii,Avand in vedere ca tu ai vrut sa strici event-ul pe care il face gino ,strigand la inceput de runda " haideti sa aruncam toti armele sub masina" , ai fost vazut cum ai aruncat o arma spre masina,ai primit slay,apoi comentezi ca vrei revive si ca nu ai facut nimic,cand eu/fox/aramura si multi altii spunem asta,urmand sa comentezi la fiecare in parte ca tu nu ai aruncat sub masina ,ca tu defapt ai aruncat pe masina,pai inseamna ca esti foarte foarte prost puiule,zi mersi ca nu ai primit ban pentru troll,data viitoare nu mai scapi asa usor.

Am am inteles mi.am luat slay dar cand ati vazut ca incep sa cer revive etc puteati sa imi dati gag ca niste admini capabili ce sunteti in loc sa ma injurati. Eu stiam ca admini nu au voie sa injure.

Share this post


Link to post
Share on other sites

CMarian primeste un avertisment verbal pentru instigare la cearta.

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.