Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
BossVoinicul

Reclamatie Triunghi

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau:Boss Voinicul

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: Triunghi

[*] Motivul reclamatiei: imi dai slay aiurea

[*] Data si ora intamplarii:11:45

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   jb_alaska

[*] Dovezi: image.thumb.png.b2cded6eae76b6d991a7749bcd9ea620.png

[*] Alte obiectii: daca cineva iti zice ca e 1way nu inseamna ca e chiar 1way,acolo unde eram eu cu mihai era 2way . DACA NU STII NU MAI DA SLAY+ CA NU TE AM VZT NICIODATA DAND O COMANDA

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro . 

Eram prezent si chiar nu era nevoie de slay .  

Fiind un admin relativ nou iti sugerez sa intrebi intai alti admini sau alti playeri mai vechi din momentul respectiv daca cineva merita slay sau nu si sa nu mai dai instinctual .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, Sorinxs said:

Pro . 

Eram prezent si chiar nu era nevoie de slay .  

Fiind un admin relativ nou iti sugerez sa intrebi intai alti admini sau alti playeri mai vechi din momentul respectiv daca cineva merita slay sau nu si sa nu mai dai instinctual .

sincer eu nu l am vzt niciodata dand o comanda .. si daca ar fii dat,ar fii dat ca prostu ca in situatia de fața

  • Shitty 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foame, tu erai in treaba ta acolo, el cu mihai1 stateau sub scara aceea langa niste butoaie ,  care e 1way, ghost si lucky erau de fata, si ghost a spus sa ii dau slay pentru ca acolo chiar este 1way sub scara.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si apropo uite ce spune regulamentul Nu aveti voie sa va certati/sa contestati deciziile staff-ului serverului. Daca aveti o problema cu un membru al staff-ului sau credeti ca a facut abuz atunci faceti o reclamatie cu dovezi clare pe forum. Orice reclamatie care nu aduce dovezi clare va fi respinsa.

Ai o dovada foarte clara sincer.

Share this post


Link to post
Share on other sites
25 minutes ago, TriUNghY said:

Si apropo uite ce spune regulamentul Nu aveti voie sa va certati/sa contestati deciziile staff-ului serverului. Daca aveti o problema cu un membru al staff-ului sau credeti ca a facut abuz atunci faceti o reclamatie cu dovezi clare pe forum. Orice reclamatie care nu aduce dovezi clare va fi respinsa.

Ai o dovada foarte clara sincer.

vedem ce spune un mod co owner

Edited by BossVoinicul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie respinsa, dovezi insuficiente.

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.