Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
NoName_Shadow69

Compunere ca la bac de NoName =)

Recommended Posts

Acest topic a fost creat cu scopul de a spune de ce sustin sa iau acest grad (helper) si de ce nu ar merita ''adversarii''

Numarul 1: Eu cred ca, fata de acum 1 luna unde, din pacate am mai facut troll, spre rusinea mea, m-am mai maturizat si nu m-am mai bagat in certuri aiurea si am pastrat un limbaj adecvat!

Numarul 2: Am ajutat playerii noi si nu numai in cazul in care au avut nevoie de ajutor, daca stiam. Ii avertizan sa nu faca spam/caps etc. si aveam grija sa inteleaga si sa citeasca regulamentul, asa cum orice player ar trebui sa o faca.

Numarul 3: Stiu ca nu sunt cel mai activ, dar am cateva ore pe care pentru cateva luni sunt destul de ok (500+ ore), fac cam 25-50 ore saptamantal si incerc sa fiu cat mai activ tinand cont ca am multe alte lucruri de facut!

 

Numarul 4, de ce nu ar merita ''adversarii gradul'': Eu cred ca ei il merita sincer, ii stiu pe server de mult timp, sunt activi, maturi si nu am ce sa spun de rau despre ei!

 

 

 

Cu stima si respect,

NoName!

 

 

 

 

 

=D

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Share this post


Link to post
Share on other sites

T/C

Edited by Kentulet

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.