Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Mirel1337

[Reclamație admin] Mike

Recommended Posts

[*] Nick: Mirel

[*] Nick reclamat: Mike 

[*] Data:  Astăzi, ora 19:16

[*] Motiv: Suspend aiurea

[*] Dovezi: https://imgur.com/a/iJB5cLu

[*] Martori: Ovyy, void etc

[*] Alte obiectii: Pentru un noscope din bhop nu cred că se ia suspend două payday-uri, sănătate.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. a fost un fk intentionat deoarce eu nu aveam intentia sa te omor nici nu aveam arma deci nu aveai de ce sa ma omori.
2.iti dedeam unsuspend...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, Mike said:

1. a fost un fk intentionat deoarce eu nu aveam intentia sa te omor nici nu aveam arma deci nu aveai de ce sa ma omori.
2.iti dedeam unsuspend...

Eu tot nu cred că știi ce înseamnă cuvântul intenționat, așa că vreau să te ajut.

INTENȚIONÁT, -Ă, intenționați, -te, adj. Cu intenție, cu un anumit gând; anume plănuit, voit, deliberat. ◊ Expr. Bine (sau rău) intenționat = (despre oameni) cu intenții bune (sau rele), urmărind scopuri bune (sau rele). [Pr.: -ți-o-] – V. intenționa. Cf. fr. intentionné.

Acum că știi ce înseamnă "intenționat", te-am omorât din bunnyhop fără scope, trăgând o singură dată random. Toată lumea poate confirma ce am spus. Cum spunea și ovyy acum mai bine de un an, nu am chef să-mi strice adminii care n-au o treabă cu jocul toată distracția.

Te-am scuipat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi cer scuze pentru post-hunt, pe mine nu ma intereseaza ca ai dat no-scope din bunnyhop, deoarece eu sunt admin si stiu acest server de mai bine se 2 ani si nu ma lasa, dar daca vine un player si il omori tu/altu asa, ala o sa iasa de pe server si uite asa pierzi un jucator din cauza unuia care joaca din an in paste...+am poza cu santajul facut ( cand imi cereai acele iteme de pe steam pentru a nu face post)

Multumesc , si imi cer scuze pentru post-hunt, astept raspunsul martorilor si al unui responsabil.

Edited by Mike

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, Mike said:

Imi cer scuze pentru post-hunt, pe mine nu ma intereseaza ca ai dat no-scope din bunnyhop, deoarece eu sunt admin si stiu acest server de mai bine se 2 ani si nu ma lasa, dar daca vine un player si il omori tu/altu asa, ala o sa iasa de pe server si uite asa pierzi un jucator din cauza unuia care joaca din an in paste...+am poza cu santajul facut ( cand imi cereai acele iteme de pe steam pentru a nu face post)

Multumesc , si imi cer scuze pentru post-hunt, astept raspunsul martorilor si al unui responsabil.

Îți garantez că pentru un freekill nu se lasă nimeni de server. Prefer să iei acel șantaj care nu este șantaj ca pe un "armistițiu", să nu ajung să-ți fac post. Dacă preferi să iei warn decât să dai o cutie, este fix problema ta. Și eu am fost staff, și eu cunosc server-ul cum spui tu, și eu știu cum stă treaba, și îți spun că nu se lasă nimeni de server că-l omoară cineva, din greșeală sau nu.

Seară faină, eu nu mai răspund.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

@benecapa ai onoarea.  Cele spuse de mirel sunt adevarate , domnul mike a dat suspend pentru un singur fk.

Pana la decizia lui bene . T.C

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna seara, in primul rand aveti amandoi dreptate in felul vostru.

Mirel a tras random si s-a intamplat sa te omoare pe tine Mike, iar tu te-ai suparat si pentru ca ai co-owner i-ai dat suspend ca sa-i arati lui cat de puternic esti.

Este adevarat, Mike putea sa fie intelegator si sa treaca cu vederea dar din limbajul folosit in aceasta reclamatie imi pare ca voi doi aveti ceva unul cu altul, cel putin Mirel cu Mike iar pentru replicile folosite in acest topic de genul "te-am scuipat", am sa resping aceasta reclamatie.


Topic inchis.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.