Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Seba

Reclamatie Admin David16 moldoveanul

Recommended Posts

 

[*] Nick: Anonymous
[*] Nick reclamat: David16 
[*] Data: astazi
[*] Motiv: slay aiurea 
[*] Martori: Mirel1337
[*] Alte obiectii:I-am zis de sorsa  ca e buna , sau ca , ce face sorsa  si el mi-a dat ban , un moldovean orfan care la orice se zice de sorsa da ban sau gag.. deja devine abuz si la orice reclamtie baga chestia cu GINO MA LASA, gino este pe mare orfanule . Doresc sa primeasca warn pt ca nu e prima oara cand face acest lucru (mentionez: ziceam de teodora)
Edited by Seba

Share this post


Link to post
Share on other sites

coaie dc minti ca ai zis ce face sorta ai zis ca te futi cu ea sau ca e curva mai da te in plm de mincinos

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

CONTRA  am fost si eu pe sv ii tot spuneai in continuu ca sa ii dai cr si dupa ban si tot cereai credite si ban si el  tu cum  tot la sacaiat pe creieri  el sigur ca iti da ban ca tu orcum l-ai cerut.

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 minutes ago, ImCrisTi said:

CONTRA  am fost si eu pe sv ii tot spuneai in continuu ca sa ii dai cr si dupa ban si tot cereai credite si ban si el  tu cum  tot la sacaiat pe creieri  el sigur ca iti da ban ca tu orcum l-ai cerut.

Tu poti sa taci domnul imc , normal ca i ti partea pentru ca esti team cu el , cat despre tine david nu ai nici un drept sa comentezi sau sa dai reply la aceasta reclamatie , pt ca asa le faci la toti care "glumesc" cu "surorile" tale , nu stii ce e aia gluma 

Share this post


Link to post
Share on other sites

coaie a zis mirel ca daca ii dau 70k imi da ss si tu ai zis dai lui mirel creditele si da mi ban , deci practic ai cerut ban si nu mai fac team cu imc ca sa te informez , nu ai vrut sa incetezi , desi ti am zis sa nu mai zici meriti ban , zi ms ca ti am dat daor 30 minute si stai drq in banca ta

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, ImCrisTi said:

CONTRA  am fost si eu pe sv ii tot spuneai in continuu ca sa ii dai cr si dupa ban si tot cereai credite si ban si el  tu cum  tot la sacaiat pe creieri  el sigur ca iti da ban ca tu orcum l-ai cerut.

Nu cred ca ai auzit ce trebuie. I-a dat ban 30 de minute pentru ca il tot stresa cu sorsa.

3 minutes ago, Seba said:

Tu poti sa taci domnul imc , normal ca i ti partea pentru ca esti team cu el , cat despre tine david nu ai nici un drept sa comentezi sau sa dai reply la aceasta reclamatie , pt ca asa le faci la toti care "glumesc" cu "surorile" tale , nu stii ce e aia gluma 

Cel reclamat are tot dreptul sa raspunda la reclamatia adresata lui si sa isi motiveze deciziile, de unde ai scos prostia asta? 

Eram si eu on cand ai inceput sa vorbesti de sorsa, ai inceput cu "ce face sorta?" dar ai continuat in alte prostii, ti-a spus sa termini de la inceput si nu ai terminat, ti-a dat ban 30 de minute, asta e, bucura-te ca nu l-ai enervat destul sa-ti dea mai mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 minutes ago, ImCrisTi said:

CONTRA  am fost si eu pe sv ii tot spuneai in continuu ca sa ii dai cr si dupa ban si tot cereai credite si ban si el  tu cum  tot la sacaiat pe creieri  el sigur ca iti da ban ca tu orcum l-ai cerut.

Singurul lucru rău pe care l-a zis, zic eu, a fost aia să-i mănânce david vaginul soră-sii, ceea ce din punctul meu de vedere este o banală glumă, cred că un gag ar fi fost suficient. Legat de credite, era vorba de faptul că o să-i dau screenshot cu ce mi-a scris el mie în privat despre soră-sa la schimbul unei sume de credite stabilite de mine (nimic nu e gratis b0s), nimic altceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Anonymus va primi ban 3000 de minute sa aibe timp sa manance cu adevarat un vagin .

T.C

Share this post


Link to post
Share on other sites

Banul a fost dat cu un motiv bun, eu v-am spus personal pe server sa incetati cu glumele legate de sora/mama/tata cu cine nu va permite.

Eu i-am dat personal liber lu david sa va baneze cat doreste in functie de gravitatea situatiei, banul mi se pare intemeiat de unde reiese ca aceasta reclamatie o sa fie respinsa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.