Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
AditzuXANA

[Reclamatie admin] Kentulet

Recommended Posts

[*] Nick: Aditzu

[*] Nick reclamat: Kentulet

[*] Data:  10 10 19

[*] Motiv: l-am intrebat daca a luat bacalaureat-ul si el mi-a dat ban ca asa a vrut pl lui...

[*] Dovezi: 0E356648217CF5E9CD4168319AA3DF75AD5462A9

[*] Martori: Octavian , IMC 

[*] Alte obiectii: Si acum ca de obicei incheie-ti singur reclamatia.

Edited by AditzuXANA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Offf aditzule , offf

Cand nu vei mai fi idiot si te vei purta si tu civilizat atunci vei putea fi tratat ca un om normal si nu ca un troller . De fiecare data cand ai sansa  sa vorbesti pui aceleasi intrebari idioate. Nu zic ca am arfe ca sunt d ala care nu vorbeste cu oricine dar tu , punandu mi aceleasi intrebari de 1000ori n am cu sa nu ma enervez , iar dupa ce vezi ca esti prost mai bagi si cate o aroganta de la tine .

Chiar daca vei primii unban tot gag iti voi da

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, Kentulet said:

Offf aditzule , offf

Cand nu vei mai fi idiot si te vei purta si tu civilizat atunci vei putea fi tratat ca un om normal si nu ca un troller . De fiecare data cand ai sansa  sa vorbesti pui aceleasi intrebari idioate. Nu zic ca am arfe ca sunt d ala care nu vorbeste cu oricine dar tu , punandu mi aceleasi intrebari de 1000ori n am cu sa nu ma enervez , iar dupa ce vezi ca esti prost mai bagi si cate o aroganta de la tine .

Chiar daca vei primii unban tot gag iti voi da

eu recunosc ca is retardat prost handicapat dar tu nu ai voie sa imi dai ban ca asa vrea pl ta, imi dai gag  cat consideri tu, acuma normal ca tu consideri 30 min. ma rog, un unban daca se poate.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.