Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
DeNNySsS

[CerereUp] DeNNySsS

Recommended Posts

[*] Nick: DeNNySsS

[*] Ore jucate(ScreenShot): https://imgur.com/cSUMmyM

[*] Steam ID: STEAM_1:1:78582757

[*] Grad actual: Admin

[*] Grad dorit: Moderator

[*] Alte obiectii: azi am facut o luna de la cererea de up deci =)) ❤️

[*] Ai citit regulamentul ? : Doar 1

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO

Merita din plin, mersi pt credite.

glumesc =)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro, un orfan capabil,  merita acest grad deoarece timp de 2-3 săptămâni a fost top 1 la ore cu peste 100 de ore. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mike
pro 
nu prea are prieteni dar asta e alegerea lui.

obs!; eu stiu ca nu a trecut o luna de cand ai fost acceptat ca admin ,dupa up-ul luat de la bene ceea ce inseamna ca nu prea ai putea sa faci o cerere, daca nu a trecut o luna contra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro
Activ,Capabil ajuta playerii

Side Note:O sa-ti arda sursa

 

Edited by senz0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro

Esti activ, dai destule comenzi si ajuti si playerii noi din cand in cand (atunci cand nu-i ajut eu :) ). Incearca sa nu mai insulti playerii degeaba totusi.

P.S. Idem @Mike

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, DeyvidD69 said:

Pro

Esti activ, dai destule comenzi si ajuti si playerii noi din cand in cand (atunci cand nu-i ajut eu :) ). Incearca sa nu mai insulti playerii degeaba totusi.

P.S. Idem @Mike

Ok promit ca o sa imi schimb comportamentul si o sa incerc sa imi controlez nevrii cu unii playerii cu capu' 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro
Capabil + Activ
Accepta si tu cererea de prietenie, sa ai si tu un prieten =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro 

Activ, capabil, reactiile mai trebuiesc controlate dar restul e ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro

 

Stii regulamentul, player vechi, apropo, nu trebuie mereu sa acumulezi cele mai multe ore ca sa arati ca esti capabil, orele sunt doar niste cifre virtuale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro.. de mai mai faci ca o camila in calduri pe discord fac cumva sa iti pice netu :)))), in rest revizuiezte oleaca comportamentu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro  Capabil . isi vede de treaba lui activ ff si cred ca iti poti face treaba de moderator 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nume : SORRY

Verdict : Pro

Motiv : Matur prietenos afk 24/24 :) pwp. Mai te apuca cate o data dar merge :))

Edited by SORRY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, consider ca mai ai sa iti revizuiesti comportamentul intai.

Faci mult spam, tipi la microfon, incalci regulamentul pentru ca ti-a promis nova deja moderatorul asa ca te doare fix undeva de comportamentul tau. Nu ca nu te-ai descurca sau ca nu ai putea sa iti revizuiesti comportamentul, pentru ca pana acum ceva timp te comportai foarte ok, dar de cand te-a luat nova sub aripa lui ai cam inceput sa o iei pe carare.

Am ajuns sa intram in celula+vent dupa un prizonier doar ca sa il omoram, sa ne dam kill dupa si apoi sa radem de el in timp ce un co-owner cu acces la warn este online doar pentru ca stim ca avem relatii cu el si ne doare undeva? N-am nimic nici cu tine si nici cu nova si ma rog, inteleg ca sunteti prieteni si nu e asa dur cu tine cum e cu altii si nu am nici o problema cu asta, insa nu inseamna ca trebuie sa exagerezi pe chestia asta si sa faci ce vrei. Nu am nimic ca te-a luat sub aripa, din potriva, chiar mi se pare ok ca un co-owner sa isi alaga un admin care crede el ca e mult mai capabil fata de restul si sa il instruiasca, insa sa il instruiasca, nu sa il lase sa isi faca de cap. Nu o sa pun si dovezi de cand tipai la microfon, spamai chatul cu chinezarii si litere random pentru ca nu are rost. Te-as fi mutat eu direct la T de atunci, dar n-aveam chef sa ma cert dupa cu nova pentru asta, am zis ca mai bine raspund direct aici.

Se vede clar cum ai intrat in celula + vent intentionat, nu din cauza ca nu ti-ai dat seama ce faci (nu ai trecut initial de usa celulei, adica ai realizat ca nu ai voie, apoi te-ai dus si imediat ce l-ai omorat ti-ai dat kill si ai inceput sa razi de el).

Edited by Grindeanu
  • WOW 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Grindeanu said:

Contra, consider ca mai ai sa iti revizuiesti comportamentul intai.

Faci mult spam, tipi la microfon, incalci regulamentul pentru ca ti-a promis nova deja moderatorul asa ca te doare fix undeva de comportamentul tau. Nu ca nu te-ai descurca sau ca nu ai putea sa iti revizuiesti comportamentul, pentru ca pana acum ceva timp te comportai foarte ok, dar de cand te-a luat nova sub aripa lui ai cam inceput sa o iei pe carare.

Am ajuns sa intram in celula+vent dupa un prizonier doar ca sa il omoram, sa ne dam kill dupa si apoi sa radem de el in timp ce un co-owner cu acces la warn este online doar pentru ca stim ca avem relatii cu el si ne doare undeva? N-am nimic nici cu tine si nici cu nova si ma rog, inteleg ca sunteti prieteni si nu e asa dur cu tine cum e cu altii si nu am nici o problema cu asta, insa nu inseamna ca trebuie sa exagerezi pe chestia asta si sa faci ce vrei din cauza asta. Nu am nimic ca te-a luat sub aripa, din potriva, chiar mi se pare ok ca un co-owner sa isi alaga un admin care crede el ca e mult mai capabil fata de restul si sa il instruiasca, insa sa il instruiasca, nu sa il lase sa isi faca de cap. Nu o sa pun si dovezi de cand tipai la microfon, spamai chatul cu chinezarii si litere random pentru ca nu are rost. Te-as fi mutat eu direct la T de atunci, dar n-aveam chef sa ma cert dupa cu nova pentru asta, am zis ca mai bine raspund direct aici.

Se vede clar cum ai intrat in celula + vent din adins, nu din cauza ca nu ti-ai dat seama ce faci (nu ai trecut initial de usa celulei, adica ai realizat ca nu ai voie, apoi te-ai dus si imediat ce l-ai omorat ti-ai dat kill si ai inceput sa razi de el).

Frate faza a fost facuta la misto, nu sunt "SUB ARIPA LUI NOVA" doar ca ma intelg foate bine cu el si ne cunoastem de 2 ani si imi asum suspend permanent daca asta este decizia unui co-owner sau owner 

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, Grindeanu said:

Contra, consider ca mai ai sa iti revizuiesti comportamentul intai.

Faci mult spam, tipi la microfon, incalci regulamentul pentru ca ti-a promis nova deja moderatorul asa ca te doare fix undeva de comportamentul tau. Nu ca nu te-ai descurca sau ca nu ai putea sa iti revizuiesti comportamentul, pentru ca pana acum ceva timp te comportai foarte ok, dar de cand te-a luat nova sub aripa lui ai cam inceput sa o iei pe carare.

Am ajuns sa intram in celula+vent dupa un prizonier doar ca sa il omoram, sa ne dam kill dupa si apoi sa radem de el in timp ce un co-owner cu acces la warn este online doar pentru ca stim ca avem relatii cu el si ne doare undeva? N-am nimic nici cu tine si nici cu nova si ma rog, inteleg ca sunteti prieteni si nu e asa dur cu tine cum e cu altii si nu am nici o problema cu asta, insa nu inseamna ca trebuie sa exagerezi pe chestia asta si sa faci ce vrei. Nu am nimic ca te-a luat sub aripa, din potriva, chiar mi se pare ok ca un co-owner sa isi alaga un admin care crede el ca e mult mai capabil fata de restul si sa il instruiasca, insa sa il instruiasca, nu sa il lase sa isi faca de cap. Nu o sa pun si dovezi de cand tipai la microfon, spamai chatul cu chinezarii si litere random pentru ca nu are rost. Te-as fi mutat eu direct la T de atunci, dar n-aveam chef sa ma cert dupa cu nova pentru asta, am zis ca mai bine raspund direct aici.

Se vede clar cum ai intrat in celula + vent intentionat, nu din cauza ca nu ti-ai dat seama ce faci (nu ai trecut initial de usa celulei, adica ai realizat ca nu ai voie, apoi te-ai dus si imediat ce l-ai omorat ti-ai dat kill si ai inceput sa razi de el).

Adminul va primii suspend 5 paydays pt troll si un avertisment verbal .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Permite-mi sa te corectez @Kentulet, adminul va primii suspend 7 zile si un warn.

Cerere respinsa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.