Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
xdReflEx

Intrebare

Recommended Posts

Pe mapa jb_minecraftisyan este voie in robot ca CT? Multii zic nu dar mai sunt unii care spun da,si vreau sa ma lamuresc

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zis un co owner, nu mai stiu cine ca daca intri la robot ai slay, apoi suspend. Eu nu intru in caz de orice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ai voie sa dai comenzi unde prizonierii nu te vad, dar gardienii au dreptul ( daca se poate ajunge doar o data, atunci nu, nu cunosc cum se ajunge acolo asa ca nu pot spune nimic ). La fel este un secret pe mapa ba_minecraft. Secretu din perete, atunci daca nu se permite in robotel nu se permite nici acolo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu spun ca nu ai voie deoarece este un avantaji mia mare decat cel de t, si+ ca daca esti simon nu poti da comenzi de acolo ca nu te vede nimeni si nici nu poate ajunge nimeni la tine doar cu comanada !slap.

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 hours ago, xdReflEx said:

Pe mapa jb_minecraftisyan este voie in robot ca CT? Multii zic nu dar mai sunt unii care spun da,si vreau sa ma lamuresc

 

Intrarea de la robot arata oarecum ca un vent, de asta s-au format 2 tabere intre adminii care spun ca e voie si adminii care spun ca nu. Kentulet a spus ca ala e vent pe cand Ovyy a spus ca e doar o groapa (secret), asta daca nu era deja toata lumea destul de confuza daca pana la urma e vent sau nu. O sa aduc eu subiectul asta la discutie urmatoarea sedinta ca pana la urma sa pice toti co-ownerii de acord daca e vent sau nu si sa nu mai zica unii ca da si altii ca nu. Ma rog, asta daca nu cumva raspunde Benecapa la topicul asta intre timp.

 

Edit: In caz ca raspunde benecapa sa stie despre ce e vorba (in secretul asta se poate intra doar o data, toti cei care intra imediat dupa ce se sparge podeaua vor fi teleportati, insa dupa nu se mai poate teleporta nimeni acolo):

 

Edited by Grindeanu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faza e ca groapa aia are doar o folosire , de ce te ai duce acolo (ca ct) sa campezi toata runda acolo pana cand toti de la ct vor murii si tu vei lua simon zicand comanda ,,simon spune care e afara si misca moare`` si vei campa acolo... N are niciun sens pentru ct  😕

Edited by Kentulet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca si ct eu zic ca poti sa intra acolo pentru ca poti sa intri in groapa si poti sa iesi din robotel chiar prin lava dar la jumatatea lavei poti lua damage adica sa mori daca ai putin skill poti iesi de acolo + exista si jobul bodyguard 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Mapa este o mizerie, teroristii au un secret in celula prin care pot iesi cu toti, robotul ala cred ca fost pus probabil sa echilibreze balanta ct/t. Deoarece de acolo poti sa ii omori pe cei care ies prin vent . @benecapa mapa este prost ganditata , pana mai proasta decat electric, desi aia e mai acceptabila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc pt. filmare @Grindeanu.

Diferenta intre cele doua mape (minecraftisyan /ba_minecraft) este ca, avand in vedere faptul ca ambele locuri sunt secrete, nu tocmai vent-uri, in isyan nu mai poate intra altcineva o data ce a intrat primul CT, asta nu este corect si o sa fie interzis intratul / campatul acolo indifierent de team (CT/T) si indiferent de day (Normal / HNS / HG /Freeze ... etc)

 

Topic inchis.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.