Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Mike

[Propunere] Mike

Recommended Posts

[*] Nick: Mike

[*] Steam ID: -

[*] Propunere: Propun ca la note daca se va continua cu ele sa nu se mai dea note doar ca a dat comanda respectiva sau sa ajute o persoana (ex: eram joi/vineri dimineata pe server iar unbaiat ma intreaba daca il ajut cu comenzile simon ca nu prea le intelege, il ajut eu ce il ajut si ii dau indicatii iar la un moment dat spune un admin( nu dau nume) ba nu il mai ajuta ca daia are regulament sa il citeasca si sa vada de acolo ce are voie sa faca si ce nu si cum sa dea comenzile.

[*] Cu ce ar ajuta aceasta propunere la server?: Ar ajuta la "conversatiile" intre jucator si admin si a nu mai da gag pentru ca doar sa dea primul o comanda 

[*] Alte obiectii: -

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta e cu dus si intors.. pt ca de exemplu eu daca il rog pe voice chat  pe un ct sa se puna simon singur.. dupa alt admin face simon pe alt ct nu cu cel cu care am vorbit.. eu nu pot sa spun nimic pt ca l-a facut un admin simon si trebuie  sa dea comenzi... Revenind la subiect..  nu ar mai trebui sa se dea note doar pt a dat comenzi ci si pe mentalitatea adminului, cat de mult ajuta playeri in sesu ca le zice ce au voie ce nu au voie ca nu cred ca atunci cand intri pe un server sa te joci.. instat ai si dau pe forum la regulament..

PRO

Edited by BrocKs

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, Alins Vibes said:

Pro
Sunt de acord, dar eu credca Co-Ownerii nu se uita doar pentru comenzi !

Nu se uita dar singurul ce puncteaza activitatea voice este nova, kent si tizu comenzi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Notele sunt pentru activitatea de pe server cat si activitatea de pe forum . Activitatea pe server insemnand sa ajuti si playerii noi cu diferite comenzi pe care ei nu le stiu inca , nu doar comenzi

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.