Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
senz0

[Propunere Questuri]

Recommended Posts

 

[*] Nick: senz0

[*] Steam ID:Nu este necesar 

[*] Propunere: Sa sa bage mai mult questuri de exemplu: Omoară un gardian la Gun day/Headshot day,Omoară un gardian la shot4shot,Omoară 10 teroriștii la normal day,Omaora 5 rebelii la normal day,Ia simonul de 3 ori (3 runde diferite fără a se face spam pe acest quest precum ăla de body, ar încuraja playerii noi sa se facă Simon fără un grad sa le spună)

[*] Cu ce ar ajuta aceasta propunere la server?: O gamă variat de questuri decât să-ți dea același quest de 3 ori happens

[*] Alte obiectii: Scrieti-va propunerile de questuri

Share this post


Link to post
Share on other sites

pro
dar sa nu fie adugate acelea (ex: omoara 3 prizonieri, asa se vor provoca free kills ...) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Mike cam toată ziua e un admin online eu i-am văzut mereu pe brockje , deyvid , Dennis nu cred ca o sa fie o problema, dacă chiar e o  problema se poate scoate pe parcurs 

Edited by senz0

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, senz0 said:

@Mike cam toată ziua e un admin online eu i-am văzut mereu pe brockje , deyvid , Dennis nu cred ca o sa fie o problema, dacă chiar e o  problema se poate scoate pe parcurs 

Nu conteaza ca este un admin online, ca adminul nu poate prezice daca face ala free kill+ ca poti sa fi simon si sa dai comezi si sa ii omori ff usor, mai ales la ct faci foarte repede questurile asa ca tot ce tine sa faci la ct nu e o idee ok

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro.

 

Questuri pt CT nu. DACA cineva nu are microfon nu poate face questu de la Ct și cei ce au microfon au un avantaj mare.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro

O idee buna pentru varietatea questurile. Acum trebuie sa fie puse bine ca sa nu apara probleme.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Ciorbitzq_ said:

Pro.

 

Questuri pt CT nu. DACA cineva nu are microfon nu poate face questu de la Ct și cei ce au microfon au un avantaj mare.

 

Dacă se poate sa se facă o setare /ctquestoff

ceva de genul si dacă nu vrea quest uri pentru ct le dezactivează 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.