Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Alins Vibes

[Cerere Up] Alins Vibes

Recommended Posts

[*] Nick: Alins Vibes
[*] Ore jucate(ScreenShot): 2019-08-31.thumb.png.b919fcaaba69d31003a36e4151c89786.png
[*] Steam ID: STEAM_1:0:207851760
[*] Grad actual: Helper
[*] Grad dorit: Admin
[*] Alte obiectii: Joc JB de aproape 3 ani ! Sunt capabil si astept pareri de la voi ;)
[*] Ai citit regulamentul ? : Pentagon

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, DeyvidD69 said:

Contra

Joc JB de aproape 4 ani si esti super incapabil!

Hey ! Am jucat pe mai multe comunitati ! Nu sunt sigur daca ma cunosti, sau este vorba despre faptul ca ti-am dat CONTRA la cererea de helper ! In orice caz nu are niciun sens sa spui ca joci JB de 4 ani ! N-am nimic cu tine..

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, DeNNySsS said:

Contra 

intrii pe sv saluti te pui spec 4 zile

Dennyse, saptamana aceasta poate ca am fost mai mult AFK, dar am avut si eu motiv, sunt intr-un concurs cu dansurile, eu cu soviste nu am facut invoire ! Eu am dreptu sa fiu si AFK, chiar daca saptamana asta am stat mai mult decat activ ! Dar ce sa faci ! Daca imi aduc aminte si ti-ai lasat calculator deschis toata noaptea o data ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Alins Vibes said:

Hey ! Am jucat pe mai multe comunitati ! Nu sunt sigur daca ma cunosti, sau este vorba despre faptul ca ti-am dat CONTRA la cererea de helper ! In orice caz nu are niciun sens sa spui ca joci JB de 4 ani ! N-am nimic cu tine..

Pai de ce trebuie sa specifici faptul ca joci de 3 ani, aia ce sens are? In ultimele 3 saptamani te-am vazut la prizonieri de 4/5 ori, in rest doar la spec. Si nu, nu ti-am dat contra pentru ca mi-ai dat contra la cererea de helper, ci din cauza ca esti incapabil.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, Alins Vibes said:

Dennyse, saptamana aceasta poate ca am fost mai mult AFK, dar am avut si eu motiv, sunt intr-un concurs cu dansurile, eu cu soviste nu am facut invoire ! Eu am dreptu sa fiu si AFK, chiar daca saptamana asta am stat mai mult decat activ ! Dar ce sa faci ! Daca imi aduc aminte si ti-ai lasat calculator deschis toata noaptea o data ;)

Ba este o diferenta dintre a iti lasa pc deschis peste noapte si a sta afk fara sa te joci 4 zile 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, cam de vreo 3 sapt ai stat 90% din timp doar afk si nu consider ca esti inca pregatit avand in vedere ca se pun reguli noi care nu apar in reg  si nu esti la curent cu multe 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, intrii pe server saluti lumea si dupa plecat toata ziua ??? poate faci abuz, de cand am luat eu gradul nu te-am vazut sa fi dat un gag/kick/slay/t/spec etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick: Ba$a FTW695
Verdict: Contra.
Motiv: Scuze dar au dreptate cei de mai sus,daca stii ca nu ai timp de a te juca jb si de a face alte lucruri dc ai mai facut cerere?

Edited by Tata la bistar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nume: lil san
Verdict : Contra
Motiv: sincer de cand sunt pe sv ,nu te-am vazut niciodata activ, doar afk ,te-am mutat de vreo 5 ori min la spec

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.