Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
?wa iu buli mi?

[reclamatie admin]Radu

Recommended Posts

Nu sunt martor, dar se poate vedea pe chat cum ghidai o persoana, tu fiind mort, Insemnand ca faci ghosting. Totusi, era night day, deci daca le dadeai indicatii gardienilor legate de locatia prizonierilor, gardienii avand oricum wallhack activat, nu prea poate fi catalogat ca ghosting.

Share this post


Link to post
Share on other sites
50 minutes ago, Tizu said:

Nu sunt martor, dar se poate vedea pe chat cum ghidai o persoana, tu fiind mort, Insemnand ca faci ghosting. Totusi, era night day, deci daca le dadeai indicatii gardienilor legate de locatia prizonierilor, gardienii avand oricum wallhack activat, nu prea poate fi catalogat ca ghosting.

ii spuneam prizonierului cum poate face parkourul de pe graffito,cel care are unele platforme prin care cazi,si el incerca sa il faca si i am spus cum sa sara,nu am dat locatia

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare! Nu sunt martor asa ca nu voi da un verdict.

Am analizat dovada si sunt insuficiente deoarece, 1. Erai mort, 2. Ceea ce spunea-i tu putea fi folosit si la ghost.

Iti recomand sa revii cu dovezi mai concrete.

In regulament scrie asa: Ficare reclamatie trebuie sa fie insotita de niste dovezi CONCRETE, in caz contrar se vor considera dovezi INSUFICIENTE.

Multumesc.

Sernandoe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai spus o laie cum sa fac parkour-u.

Suferi pentru un gag de 5 minute. Stiu la ce sa ma astept de la post-hunteri , asa ca nu sunt o tinta usoara pentru oameni ca tine. Te-am pupat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul primeste un avertisment verbal !

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Dacă vă mai prind ca si admini ca postati si nu ati fost de fata sau pusi pe lista de martori o sa încep să va bag warnuri .

@TizuTizu

@Sernandoe

T.C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.