Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Mirel1337

Reclamatie admin Extazzy

Recommended Posts

[*] Nick: Mirel
[*] Nick reclamat: Extazzy
[*] Data: Astazi
[*] Motiv: Slay aiurea
[*] Dovezi: https://we.tl/t-GD3uaTYG7X
[*] Martori: Server-ul din chat/tab
[*] Alte obiectii: Din cate stiu pentru un freekill nu se primeste slay, da mna, donatorii fac legea pe server, ce sa faci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am fost acolo, a dat slay aiurea fiindca a omorat 2 evadatii, ma rog pe mine ma omorat din greseala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adevarat, nu se da slay pentru un fk facut din greseala, tu ai inceput sa tragi peste tot ca nebunu', a oprit minigunu' pana nu a scapat de sub control.

Edited by Grindeanu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah...daca imi aduc aminte era god mode si oameni erau langa mine, respectau comenzile si tu trageai deanpulea si ai omorat 2 fara nici un motiv + ai intrat in vent. Asta 1 la mana, 2 la mana am dat slay ul ala pt ca nu avea cum sa iasa prin nici o metoda de unde era, asa ca nu am dat slay aiurea si nu cred ca am suparat pe absolut nimeni cu decizile pe care le am luat ca si moderator si nu cred ca am abuzat de comenzi. Zic sa-ti reimprospatezi memoria si sa-ti asumi si ce greseli ai facut, care s au adunat si m-au adus la a-ti da slay si poate, desi nu cred, tot din cauza ca nu ai respectat anumite reguli ti am dat slay si doar pt 1 freekill, pentru a preveni vitoare freekill uri.

 

Edited by ExTaZzy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie respinsa !
Nu mai fa reclamatie din cauza ofticii
T/C

  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.