Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Lucas_WS

Reclamatie Admin Andreifullpower

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: Clatita

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: Andreifullpower

[*] Motivul reclamatiei: da gag pt limbaj si tot sv zice ez si nu se da gag

[*] Data si ora intamplarii: Vineri o2 o6 2o23 ora 17 55

[*] Mapa pe care s-a intamplat:  jail summer

[*] Dovezi: 20230602165305_1.jpg.9f84b9ff9952f358d028bbc55dc7644f.jpg20230602165244_1.jpg.0c0bdf3b49a3f3a8c160bc452c094429.jpg

[*] Martori: Noapte pumpkin me vs me johnny

[*] Alte obiectii: andrei macaar de le dadeai si lor gag nu doar mi e si bine poate gag ala se merita sa si ceilalti meritau

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toata lumea era deranjata de atitutidinea ta, de faptul ca injurai toti playerii de familie si toti ranitii, ai fost avertizat de cateva ori si dgb. Comportamentul tau a fost unu lipsit de bun simt si fara limite, asa ca daca tu ai decis sa injuri lumea pentru orice ccat, asa si ei s-au simtit atacati de atitudinea ta. Gag-ul a fost dat cum trebuie, faptul ca ei au zis ez dupa ce ti-au dat gag, a venit dupa ce toata mapa ai fost toxic, deci ai primit ce ai oferit!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recunosc i am injurat cu da cum vroiai sa te simti cand tot servaru zice ez s veneau toti pe tine sa te omoare ca ori cine i ar fi injurat eu cred ca ar trebui acordat si un gag loc precum si eu am primit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti-am permis si tie mapa asta sa fii toxic, ai primit acelasi tratament, cat timp tu ai fost toxic cu ei si ei au fost cu tine. Nu e vina mea, ca tu ai un comportament prea copilaros si nu-ti asumi consecintele. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu mi se pare ca era nevoie sa faci reclamatie pentru un gag de 5 minute, a fost un gag pentru a te calma si de a te pune cu capul pe umeri. Daca ti se pare ca cineva te deranjeaza pe chat/voice anunta un admin treaba asta, la urmatoarea abatere vor suferi consecintele, nu trebuie sa fii toxic si sa raspunzi cu acceasi moneda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie respinsa!

T/C.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.