Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
LyoonZ

RECLAMATIE TYZER

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau:Tatal lui Ionut

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: Tyzer

[*] Motivul reclamatiei: move degeaba

[*] Data si ora intamplarii: 2023-05-26 21:18:00

[*] Mapa pe care s-a intamplat:jb_oasisv07

[*] Dovezi: https://www.youtube.com/watch?v=SEkQ8HaCCsU

[*] Martori: Moldo si Trecutz

[*] Alte obiectii:Domnul Tyzer a fost prezent in momentul cand Trecutz a spus ca cine intra acum are voie si next si cu toate astea tot am fost mutat si dupa ce am incercat sa-l intreb dc a facut asta doar a tacut si nu a spus nimic si in plus eu am fost singurul mutat cu toate ca si FOXANUL a fost ct last map dar el nu a patit nimic.Mi-ar fi placut ca macar sa imi fi spus motivul mutarii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

in calitate de martor pot spune ca nu am vazut niciodata o comanda din partea lui tyzer si cand o vad este data aiurea. Probabil baiatu nu a auzit cand a spus trecutz ca "cine intra acum are voie si next" , totusi ar trebui sa vorbeasca dupace ofera move-ul. l-am strigat cat si eu cat si chinezu' si nu primeam nici un raspuns. Consider ca in calitate de admin trb sa ajuti playerii la orice nelamurire pe care o au nu sa ii ignori total.

Edited by Moldoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,adevarat e ca eu am mentionat "care intra acum are voie si next" chinezu a intrat la ct si avea voie si next,dar nu stiam daca a fost mutat sau nu de la ct deoarece mi sa incarcat mai greu cs-ul atunci.A fost intrebat si de Moldo de ne numarate ori de ce a fost mutat chinezu iar adminul respectiv fiind pe sv si se mai misca a decis sa nu dea nici o explicatie.

Edited by Trecutzuu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul primeste warn.

T/C.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.