Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
AndreiFullPower168

reclamatie trecutz

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: Andrew Tate ( la momentul respectiv)

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: Trecutz

[*] Motivul reclamatiei: il omor pe jan ca ia arma si se indreapta direct catre ct cand moare simonul si el imi da suspend 

[*] Data si ora intamplarii 16.5.2023 ora 8: 10 

[*] Mapa pe care s-a intamplat:  minecraftsyan

[*] Dovezi: 

image.thumb.png.fd9bdfbbd5e85f3c257d20ecf8fedc19.png

[*] Alte obiectii: daca teroristul se duce direct sprea arma de pe jos si o ia, logic ca il omor, daca jan e ofticat si nu-si asuma treaba lui, dar trecutz cu tot cu "dovada" de la jan acorda suspend aiurea( BTW trecutz ai moderator, ar trebui sa stii ce ala fk intentionat, daca tu consideri ca e fd treaba ta, desii nu e, dar nu e fk intentionat, eu l-am omorat cu motiv clar, a luat ak-ul cu intentie). Doresc dovada COMPLETA a rundei, caci trecutz a zis ca s-a uitat si a considerat ca e un FK INTENTIONAT. Daca dai sanctiuni, da-le cum trebuie, ghostul lui jan de la final de runda nu l-a OBSERVAT.  Nici 30 min nu ma pot juca linistit pe sv....

Edited by AndreiFullPower168

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,cand m am uitat pe dovada jan nu a incercat sa ia arma de pe jos,nici nu avea intentia de a o lua,dar tu ai decis ca ar trebui sa fie omorat cand nu era nici o comanda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uite si dovada cum tu ii zici lui Jan ca a luat ak-ul,iar el fiind cu spatele doar a mers unpic si tot nu la luat,iar dupa ce dai comanda sa oprit instant.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovada completa, a rundei, nu un cut, in care nu se intelege contextul ( inclusiv ghostul de la final daca tot ai vazut dovada). Si btw ala ti se pare tot fk intentionat?

Edited by AndreiFullPower168
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine nu mai zic nimic,astept raspunsul de la co-owner sau owner.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, dupa ce aduci filmarea completa, caci ai vazut-o si poate nu surzesti la partea cu ghostul lui jan. Si daca sare deasupra armei ti se pare ca ar trebui sa stau si sa astept sa aiba timp sa traga cu ea? De la mn s-a vazut clar tentativa de a se revolta si am inceput sa-l omor, ai vazut dovada, daca tot consideri ca e fk intentionat....  erai la ct daca considerai ca era fk aveai acces fara probleme la !fd ..... 

Edited by AndreiFullPower168

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu ghostul,ia vazut cand era in viata pe radar in cell si avea dreptul sa zica cand era mort,si nu zi acum de partea asta caci reclamatia data este despre suspendul acordat.

Gata,cred ca am spus tot si astept raspunsul unui staff mai mare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu are treaba ghostu cu suspendull, zic doar asa, daca ai filmarea, uitate la toata runda, era mort, a fost ghost daca iei in considerare, nu ma cert cu tine aici USELESS( Esti aici, te poti acupa si de ghost sau trebuie un post separat pt un gag de 5-10 min ?) Daca tot fk intentionat ti s-a parut.... 

Edited by AndreiFullPower168

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul primeste un avertisment verbal, iar reclamantul unsuspend.

 Jan s-a indreptat spre arma, iar simon-ul, probabil din panica, l-a omorat cat de repede a putut fara sa mai tina cont si de faptul ca acesta s-a oprit dupa saritura. Toata aceasta problema putea fi rezolvata cu un simplu freeday primit ori din partea gardienilor ori din partea adminilor.

T/C.

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.