Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
NotHellNo1

Reclamatie S1ck.

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: HellNo

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: S1ck

[*] Motivul reclamatiei: Sta vent toata runda,si cand intru dupa el sa il omor imi da suspend.

[*] Data si ora intamplarii: The current server time is 05/08/2023 - 20:18:52

[*] Mapa pe care s-a intamplat: The current map is jb_mountaincraft_v7.

[*] Dovezi: Scuze de calitatea acestui clip. https://www.youtube.com/watch?v=fh_Pjq0UXB0

[*] Martori: TeodorPlay4Now si David2345

[*] Alte obiectii: Nu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu decizi tu daca ai voie vent sau nu. Am spus de 5 ori ca sunt vent, astfel ca Trecutz ar fi putut sa vina mai devreme sa ne batem. Dupa cum vezi si tu la final eu si trecutz tragem unul in altul, astfel ca prezenta ta in vent nu era necesara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca nimeni nu este la comenzi si nimeni nu face nimic am voie sa ma duc intru in vent.EU nu am decis absolut nimic,daca tu nu faci nimic si stai 4 minute in vent ca prostu si spui sa te atace am tot dreptu de a intra in vent.Pe langa asta erau doar 2 admini on,si fix voi doi ati ramas in viata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa cum se vede pe filmare, noi ne batem in momentul in care tu intri in vent.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai am intrat in vent ca stau playeri si asteapta dupa tine.Daca nu ai observat ai stat toata runda in vent facand nimic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu conteaza ce fac eu toata runda, conteaza timpul de box, care dupa mine nu a fost intr-atat de lung incat sa necesite implicarea ta ca ct. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu avea cine sa dea timp de box.Erau doar 2 admini on,tu si trecutz.Si daca simonu spune-a Timp de box pana la "x" nu se facea absolut nimic.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie respinsa!

Totusi am sa te rog, chiar daca aveai voie sa campezi in situatia data, sa nu mai pierzi atat de mult timp din mapa pentru un singur lr.

 In momentele in care nu este niciun admin on sau toti adminii sunt in viata simon-ul are voie sa dea timp de box.

T/C.

Edited by Gro
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.