Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
teodor

Reclamatie Trecutz

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: TeodorPlays4Now

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: Trecutz

[*] Motivul reclamatiei: ban pe motive personale ( tampite ) [ban pe motiv neadecvat]

[*] Data si ora intamplarii: 05-04 10:18

[*] Mapa pe care s-a intamplat: nu sunt sigur era inceput ei cred. si urmase tysan dupa ea.

[*] Dovezi: image.png.0172e971971d0f98fc7beb701074a945.png

[*] Martori: Stoi

[*] Alte obiectii: nup

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,deci e gresiala mea ca nu am bagat punctul in fata am vrut sa scriu .!ban,dar putem sa lu am in considerare ca ti am dat si ban ca tu de 3 ORI TOT ITI DAI KILL CAND ESTI IN CLAN ca sa nu ti iau puncte eu sau altii de la ct care au clan.Am decis ca ne am lamurit cu banul iar tu ai decis sa faci postul peste cateva zile cand ti se scoala tie/sau cand esti suparat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca vrei pot chiar sa ma apuc sa caut dovezile cu killuri doar ca nu tin minte in ce timp au fost dar special pentru tine voi cauta)

Edited by Trecutzuu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu stiind ca am facut kill si sa nu se ia punct pe mine imi dadusem kill in consola atunci avusem o discutie de ce nu este corect si am primit si ban, chiar daca alti admini [s1ck] dau disconnect in exact acelasi lucru facut de mine si m-am gandit ca e ok luandu-ma dupa el. Lasand asta la o parte e un complet alt motiv, eu te injuram, tu ma injurai si apoi ai decis sa faci o gluma care nu a iesit bine, apoi ai cerut steam id dar nu mai puteai da pe steam id si pana se terminase banu cu vreo 20 sec inainte sa intru imi trimiti tu mesaj ca imi da stoi unban pe steam id, am zis ca nu iti fac ca e o greaseala omeneasca, ca doar nu suntem toti perfecti, dar totusi daca tot gresesti trebuie sa inveti la un moment dat din greselile tale. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce are s1ck aici arati dovada pe forum nu il bagi aici ca o scuza.

2.Cum adica nu i a PUNCT PE TINE,CAND TU FACI SCOUT si tragi in altii din cell si dupa cand veneau la cellula ta,tu iti dai kill.

3.De la cine ai primit tu ban,imi arati o davda ca ai putea cu banu acordat,poate am fost eu dar banu a fost acordat dupa vrio 2-3 killuri in consola si fiind fost avertizat,chiar si dupa ban tot nu ai inteles si continuu cu killul,dar fiin eu la ct am decis sa nu fiu bulangiu sa ti dau ban.Cred ca de acum mi-sa schimbat parerea total despre tine

 

Edited by Trecutzuu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ai nici o dovada unde eu mi-am dat kill. O data ce Trecutz o sa imi arate dovezile unde ti-ai dat kill o sa fii sanctionat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

La asta ma refeream dar am o exprimare oribila ca de obicei, si nu are legatura cu reclamatia care am facut-o, reclamatia a fost pe banul care are un motiv idiot. S1ck si eu deja fusesem sanctionat pe acel motiv.

Edited by teodor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu nu mi dai dovada cu sanctiunea primita,nu am de ce sa cred in niste cuvinte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok acum vrei sa minti ca nu mi-ai dat ban? pe motivul anti.joc FIX ASA AI SCRIS ca si tin minte, cand o sa cauti dovada ca mi-am dat kill o sa gaseseti si banul, fusese fix pe un XMF!! POSTUL MEU NU ARE LEGATURA CU ACEST SUBIECT, eu astept un raspuns pe tema postul meu!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai aia ti am spus mai sus,dar cum si am mai mentionat tot  nu ai incetat cu chestia asta,deci alta data iti dau x2.

Edited by Trecutzuu

Share this post


Link to post
Share on other sites

image.png.81c5bcb1e475c1eeae103442234e3a56.pnguite si dovada daca tot plangi dupa ea!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu chiar nu stii sa citesti,Alo uite ce ti am scris sus,cred ca ai nevoie de un oftalmolog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In fine hai sa nu facem dezastru si sa decida un Owner-CoOwner ce voi primi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, orice se va intampla data viitoare sa ai grija te rog si sa fii atent la ce greseli fac si ceilalti nu doar eu!

Share this post


Link to post
Share on other sites
43 minutes ago, Trecutzuu said:

Daca vrei pot chiar sa ma apuc sa caut dovezile cu killuri doar ca nu tin minte in ce timp au fost dar special pentru tine voi cauta)

Nu vreau sa ma bag , dar deobicei trebuie sa vii cu dovezi  si nu sa spamezi mesaje pe forum, te-as stafui pe viitor sa raspunzi intr-un singur paragraf la acuzatii si sa nu te ma certi atat, sa vii cu dovezi si nu cu vorbe, parerea mea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu m am certat deloc,ii explicam ca i am raspuns la intrebarile lui.

2.Sa mi arate el nevinovatia ci nu eu,am fost acuzat ca a primit ban degeaba,el imi arata ca chiar asa a fost,nu sa stau sa caut pentru el.

3.Mai sunt intrebari in privinta mea?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul primeste warn pentru motivul dat.

Pentru cei necunoscatori, se considera anti-joc faptul ca va omorati intentionat,  in timpul unui day, pentru a nu pierde punctul la clan. Acest lucru se sanctioneaza cu ban de la 30 de minute pana la 180 de minute.

Sa stii ca reclamatiile se fac in aceeasi zi in care fapta s-a intamplat sau maxim la o singura zi distanta, nu peste cateva zile ca te-ai suparat tu pe el. 

T/C.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.