Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Mirel1337

Reclamație PrototypeNine

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: DixieNormus

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: PrototypeNine 

[*] Motivul reclamatiei: Gag aiurea

[*] Data si ora intamplarii: 17.04.2023 @ 10:22 PM

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   jb_summer_jail_v3_hdr

[*] Dovezi: https://imgur.com/a/1M8Cm12

[*] Martori: Nightmare, Gloomy, TheFlashTiger

[*] Alte obiectii: Aștept câteva explicații, întrucât pe joc ai fost silențios.

Edited by Mirel1337

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pune si mai sus sa se vada ca vorbesti de evenimentul de paste, unde il injuri (pe eveniment), dupa care intrebi cand a mai fost o anumita harta pe care se stie sau nu se stie ceva @Gro

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, PrototypeNine said:

Pune si mai sus sa se vada ca vorbesti de evenimentul de paste, unde il injuri (pe eveniment), dupa care intrebi cand a mai fost o anumita harta pe care se stie sau nu se stie ceva @Gro

Am scris, citez: fuck your mother's easter, care în română, se traduce, citez: futu-ți paștele mă-tii; o înjurătură comună în folclorul românesc. Nu am dat nici un fel de indiciu ca și cum pe acea hartă se știe sau nu se știe ceva, ba chiar tu ai făcut asta prin acest comentariu. 

În orice caz, nu am făcut screenshot la asta, pentru că dacă faceam, nu se mai vedea și sancțiunea, dar pe platforma de Demos, disponibilă tuturor, se poate vedea că am dreptate.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, PrototypeNine said:

image.png.70850814b9a340f6c7bc60faf76522de.pngCa sa iti dai seama ca se prind altii cand dai indicii de genul

Dacă prin ce am zis eu, o persoană își dă seama de asta, tu, că pui dovada asta și efectiv dai pe tavă răspunsul la o reclamație publică, pe care o poate vedea toată lumea, nu crezi că faci mai rău așa? Mai este o hartă pe care ar fi putut fi drojdia marinarului, însă aici nu este cazul. Nu am bătut nici un fel de apropo de dilema quest-ului, am cerut doar o listă cu ultimele hărți, dacă se poate.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul primeste un avertisment verbal.

T/C.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.