Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
AndreiFullPower168

reclamatie s1ck

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: andrei fullpower

[*] Nickname-ul persoanei reclamate:  S1ck 

[*] Motivul reclamatiei: gag 5 min jignire ( nici nu ma injuram cu el ) 

[*] Data si ora intamplarii: 13/7/2023 5 30

[*] Mapa pe care s-a intamplat:  summer 

[*] Dovezi: image.thumb.png.8d5e9188ba3a0107811b2872ad32b7f2.png

[*] Martori: multi admini

[*] Alte obiectii: daca eu sunt jignit de catre un alt player, din anumite motive si injur back pe voice tot eu iau gag pt ca "injur de mama" pe altcnv? Adminul se baga in discutie de dragul de a da gag si de pica ce are pe mn. Ma fut pe el gag de 5 min dar nu sunt tarfa nimanui sa permit sa mi se de-a gag aiurea.

Edited by AndreiFullPower168

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, AndreiFullPower168 said:

[*] Nickname-ul tau: andrei fullpower

[*] Nickname-ul persoanei reclamate:  S1ck 

[*] Motivul reclamatiei: gag 5 min jignire ( nici nu ma injuram cu el ) 

[*] Data si ora intamplarii: 13/7/2023 5 30

[*] Mapa pe care s-a intamplat:  summer 

[*] Dovezi: image.thumb.png.8d5e9188ba3a0107811b2872ad32b7f2.png

[*] Martori: multi admini

[*] Alte obiectii: daca eu sunt jignit de catre un alt player, din anumite motive si injur back pe voice tot eu iau gag pt ca "injur de mama" pe altcnv? Adminul se baga in discutie de dragul de a da gag si de pica ce are pe mn. Ma fut pe el gag de 5 min dar nu sunt tarfa nimanui sa permit sa mi se de-a gag aiurea.

meriti gag permanent teai certat cu toti adminii 3 mape la rand fara oprire in fiecare runda aproape

te certai si cu cei care ascultau ai m erita gag perm cel putin o saptamana 

Share this post


Link to post
Share on other sites

TOTI??????? m-am certat DOAR cu tine din staff, si mi-ai dat gag ca am exagerat situatia in gluma ca te-a deranjat. Stiu din experienta cand e o sanctiune pe merit sau nu.

Injur la caterinca si stie lumea ft bn, cand e o situatie cand pe cnv deranjeaza cu adevarat stiu ft bn. Si cu altii staff cu care m-am "certat' nu stiu.

Nu are nicio treaba situatia de glume intre mn si tine cu acest gag  a lui s1ck. Atunci l-am injurat pe howl, dupa ce m-a jignit el. 

Daca tu consideri ca glumele despre tine te-au deranjat atat de mult si consideri ca ar trb sa iau gag perm poti sa filmezi cand m-am certat cu tine si  tot  restul stafful 

Edited by AndreiFullPower168

Share this post


Link to post
Share on other sites
26 minutes ago, AndreiFullPower168 said:

[*] Nickname-ul tau: andrei fullpower

[*] Nickname-ul persoanei reclamate:  S1ck 

[*] Motivul reclamatiei: gag 5 min jignire ( nici nu ma injuram cu el ) 

[*] Data si ora intamplarii: 13/7/2023 5 30

[*] Mapa pe care s-a intamplat:  summer 

[*] Dovezi: image.thumb.png.8d5e9188ba3a0107811b2872ad32b7f2.png

[*] Martori: multi admini

[*] Alte obiectii: daca eu sunt jignit de catre un alt player, din anumite motive si injur back pe voice tot eu iau gag pt ca "injur de mama" pe altcnv? Adminul se baga in discutie de dragul de a da gag si de pica ce are pe mn. Ma fut pe el gag de 5 min dar nu sunt tarfa nimanui sa permit sa mi se de-a gag aiurea.

Am atasat mai jos clipul unde ma injuri, intrucat tu postezi ca dovada un screen, din care nimeni nu ar putea intelege daca te-am sanctionat corect sau nu.

In video se poate vedea clar cum Andro da in vent si tu tragi in mine, insa asta este irelevant. Dupa ce eu te intreb de ce dai "free-damage", tu ai recurs la jigniri la adresa mamei mele, lucru pentru care eu ti0as fi dat 30 min gag. Fiind helper incepator nu stiu daca am dreptul la 30 min gag in situatia data, astfel ca ai scapat cu 5. Jignirile sun pretextul ca glumesti sa le faci cu "prietenii" tai, nu cu mine.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu vb cu tine, daca te uiti pe mn pe demo, eu vb cu howl, care tocmai ce ma injurase pe chat s1ck. eu daca nu ma insel  nu eram ala care a tras in vent.  Macar de spuneai si tu ca ai crezut ca te-am injurat in special pe tine pt nmk.... Lasa asa, am crezut ca ai te-ai bagat intre mn si howl. 

Edited by AndreiFullPower168

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie respinsa!

T/C.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.