Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
S1ck

Reclamatie Nightmare

Recommended Posts

[] Nickname-ul tau: Sick^

[] Nickname-ul persoanei reclamate: Nightmare

[] Motivul reclamatiei: Abuz de grad. Actiunea are loc la flying-scout day. Pe filmare se poate observa cum eu il omor pe Trecutzz, dupa care il intreb pe acesta daca imi poate da info din momentul in care era in viata, intrucat am auzit 

ca era cineva la scout. In continuare il vad pe Nightmare, care intra la "statuie", astfel ca nu as avea nici un motiv sa primesc ghost de la Trecutzz odata ce l-am vazut eu. Adminul Nightmare insista pe faptul ca eu am primit ghost, in ciuda faptului ca se afla in necunostiinta de cauza. Acesta il obliga pe Trecutz sa isi dea singur gag, precizand ca ii va da el insusi daca nu face cum i se spune. Pe chat se vede clar ca Trecutz intreaba de statuie o data ce Nightmare nu mai este acolo pentru a preciza o neintelegere, dar din nou eu il vazusem deja cum intrase la "statuie".

[] Data si ora intamplarii: 13:40

[] Mapa pe care s-a intamplat: ba_minecraft
[] Dovezi:

[] Martori: Trecutz

[] Alte obiectii: Consider ca inaite sa dea gag un moderator cu experienta ar trebui sa verifice inaite sa sanctioneze pe cineva in momentul in care nu este sigur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am precizat daca S1ck zice de "Statuie" + la asta S1ck deja stia ca Nightmare e acolo ceea ce se vede pe filmare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul primeste un avertisment verbal!

T/C!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.