Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
k3n

reclamatie proto

Recommended Posts

Nickname-ul tau:K3n

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: prototype

[*] Motivul reclamatiei: mi a dat ban , am primit suspend pe motiv troll ca am luat simon si am dat day , si l am rugat sa dea un gag si el e ocupat cu altceva vad

[*] Data si ora intamplarii:18:58

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   jb_dust2_final 2

[*] Dovezi: image.png.a40da57053d54e9f04b7437d37e373ca.png

[*] Martori: tiganu , adi ,edi(antidot) , gabi

[*] Alte obiectii: e mult prea prost

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sa descarc demo daca e nevoie pentru Adminii ce se ocupa si de forum

1. Ai dat comenzi cu paravanul ala inchis desii ti s-a spus ca nu ai voie si ai spus ca stii ca nu aveai voie

2. Ai luat simon dupa simon ca sa dai day-uri, desii ai stiut ca nu ai voie

3. Era night day si ma ocupam sa dau slay la cei ce stiu ca nu au voie sa dea cu molly si grenade si nu am fost atent la chat

4, Ai inceput sa te certi cu mine si ai spus ca nu iti pasa ca sunt singurul admin on pe server si ca vrei sa pot sa ma ocup si ca day-ul sa se poata desfasura ok si sa vad si chatul si cine scrie cu caps (care e o infractiune mica dupa cum spunea Dexter intr-o alta reclamatie) astfel am prioritizat bunul mers al zilei si al serverului fata de buna stare a chatului si a catorva cuvinte scrise cu CAPS (nu stiu cat s-a scris, recunosc ca nu am vazut chatul de fel cat timp cautam cine arunca cu grenade in timpul day-ului)

5, Ai continuat sa te certi cu mine inclusiv pe u@ si sa cauti scandal pe server, desii ti s-a spus ca daca nu iti convine decizia mea de a da suspend pentru troll trebuie sa faci o reclamatie pe forum sau pur si simplu o dezbatere. <- aici intrade-var, ulterior, consider ca ar fi trebuit sa-ti dau un kick si dupa, daca nu te calmai apoi un ban 30 min, dar aveam de rezolvat prea multe si cautai prea mult scandal pentru a putea face asta 

 

"[*] Alte obiectii: e mult prea prost" (edit: am adugat obiectia din reclamatie in cazul in care se sterge  dupa ce se realizeaza ca nu isi avea locul aici)

6. Faptul ca continui sa jignesti un admin inclusiv in reclamatia ta, in loc sa rezolvi problema ce ti-ai creato singur arata ce caracter ai si ca nu vrei de fapt sa o rezolvi ci sa cauti scandal in continuare

Edited by PrototypeNine
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Suspendu ti la dat pt ca: a] Ai dat comenzi cu geamu inchis 

                                             b] Ai luat Simonu si nu ai putut sa dai day si nextday tot tu ai luat Simonu ca sa dai day

2. Banu nu stiu dc ti la dat da cred ca are dovoda ceva

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

5, Ai continuat sa te certi cu mine inclusiv pe u@ si sa cauti scandal pe server, desii ti s-a spus ca daca nu iti convine decizia mea de a da suspend pentru troll trebuie sa faci o reclamatie pe forum sau pur si simplu o dezbatere.

 

n ai zis nimic de reclamatie si n am avut sansa sa ma cert cu tine pe u@ pt ca n am primit gag/kick direct ban

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie respinsa!

T/C.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.