Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Adrian-a

reclamatie admin roberto

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: Adrian

[*] Nickname-ul persoanei reclamate:  Roberto

[*] Motivul reclamatiei:  Eram la god mode day iar simon ne a pus sa intram intr o groapa si cativa playeri au intrat si am apasat pe un buton sa ii omor. Si el dupa a dat revive la toti si mie mi a dat slay.

[*] Data si ora intamplarii: 1.1.2023 11:22

[*] Mapa pe care s-a intamplat:  jb_minecraftisyan

[*] Dovezi: 2015032066_Screenshot(68).thumb.png.e46781cf3711e591ddf65726d7f3983e.png

[*] Martori:  k3n

[*] Alte obiectii: -

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna seara, s-a dat godmode si simonul a spus ca prizonierii sa intre intr-o groapa. 98% din prizonieri au intrat in groapa dar jucatorul Adrian a apasat un buton care i-a omorat pe toti. Eu le-am dat revive la toti ca sa continue godmodeul si slay lui Adrian ca a facut troll. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da Roberto dar nu ai voie sa dai revive all daca au murit e vina simonului ca nu era atent ca prizonieri sa apese pe butoane.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Adrian-a said:

Da Roberto dar nu ai voie sa dai revive all daca au murit e vina simonului ca nu era atent ca prizonieri sa apese pe butoane.

Salut! Simonul le-a spus la prizonieri asa : " Cine atinge vreun buton va muri , vedeti ca am consola ! " . Tu te-ai decis sa faci troll si sa apesi pe buton . Simonul te-a omorat cand a vazut ca ai apasat pe buton . Sper ca acum stii care este treaba . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Roberto  ce nu intelegi simonul nu a fost atent sa nu apese butoanele/butonul prizonieri.Sper sa intelegi ca esti cam greu de cap 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul primeste warn

T/C.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.