Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
kailo

Cerere unban

Recommended Posts

[*] Nick: kailo

[*] Admin-ul care ti-a dat suspend / ban / gag : PrototypeNine

[*] Steam ID:  STEAM_0:1:15072489

[*] Motivul pentru care ai luat suspend / ban / gag : wall+aim

[*] ScreenShot:image.png

[*] Alte obiectii: pot sa arat si niste clipuri pe care le-am facut pe mm sau faceit( daca vreti)

 

 

Edited by kailo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello, baiatu nostru kailo omoara foarte des prin pereti si stie foarte suspect pe unde sunt toti inamicii, nu tot timpul ii omoara si pare ca joaca foarte cuminte, ideea e ca nu a fost zi in ultimele trei cand sa intre pe server si jumate din playeri sa nu scrie pe admin chat sa il verificam, de obcei dupa ce intram nu mai face niciun kill. Mie personal mi s-a parut din cele doua interactiuni (vazute si mai jos) ca ar avea aim la buton si wall

 

Al doilea video pare ca nu se proceseaza asa ca ai aici un link de download: https://we.tl/t-oWH6FLXdzE

 

Edit: Acum asta poate fi parearea mea, daca consideri ca nu are nimic, Desigur ca va primi unban,

Edited by PrototypeNine
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu eram on , la ct si cand s-a dat flyingscout day m-a omorat prin perete. Eu am remarcat acest lucru si i-am spus colegului meu , prototypenine , sa se uite pe el ca este putin cam suspect. Dupa , prototype vede ca baiatul se uita la ceilalti prin perete si le da wallbang  si ii da ban instant ! 

Pe acest baiat ne-am uitat zilnic, primind plangeri de la jucatori ca are cod .

Edited by robertoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voi va dati seama ca pentru mine tot ce ziceti aici e un mare compliment, s-a ajung sa zica oameni ca am hack. Sincer chiar si daca primesc ban eu tot sunt fericit )) + ca m-am distrat cu albert nebunul

 

Edited by kailo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jucatorul o sa primeasca unban, urmand sa fie verificat!

T/C.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.