Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Adi_69

Reclamatie Roberto si qlqlql

Recommended Posts

 

[*] Nickname-ul tau: Adi

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: Roberto {Co Owner} Qlqlql {Admin}

[*] Motivul reclamatiei:  Nu ii da gag unui player

[*] Data si ora intamplarii: 11:30 cred

23 12 2022

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   jb_turkey_minecraft

[*] Dovezi: Aici

[*] Martori: tot sv

[*] Alte obiectii: As vrea sa ia un warn sau chiar remove {roberto} si qlqlql sa ia un warn

Edited by Adi_69

Share this post


Link to post
Share on other sites

In situatia respectiva, nu era vorba neaparat de o cearta explicita intre mn si tine, pur si simplu era o situatie la caterinca ( pe parcursul mapelor anterioare ma jucam pe un cont mai mic al mic pe care abia l-am inceput sa il dezvolt si stiai asta si nu aveam nici microfonul donat, nici skillurile, nici alte avantaje pe care la aveam pe contul main si  faceai  caterinca de asta), iar  in momentul ala cand am intrat pe sv am continuat discutia directa prin microfon, dat fiindca era day.

Daca nu ma insel cel putin roberto era pe sv si putea remarca asta pe parcursul mapelor si cand ai cerut tu gag credeam cel putin eu nu te credeam serios. 

Din pct de vedere a faptului ca eu credeam ca era strict la nivel de gluma si sv nu e family friendly + nu credeam ca te-a deranjat ( glumesc doar cu cn imi permit ).

Edited by AndreiFullPower168
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu ai inceput sa primu sa il injuri pe andrei degeaba dupa te-a injurat si el o data cum sa vazut la momentul dat de tine si dupa am zis ca daca va mai certati va dau gag la amandoi, am si zis ca daca te deranjeaza sa fi injurat imi zici mie sau lu andrei si daca nu inceta ii dadeam gag, dar tu ai inceput sa te injuri cu el, cand puteai sa ii zici ca nu iti place sa fi injurat sau pur si simplu sa nu il bagi in seama.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu cu Andrei Fullpower v-ati injurat jumatate din mapa reciproc. Ti-am spus ca daca dau gag, va dau gag la amandoi si ati terminat . Mapa urmatoare ati inceput iar..  Te rog frumos de acum sa filmezi si ce se intampla dupa ce te injura, nu doar ce vrei tu. 
image.png.6c02163387ef700e2a40b55018c01c20.png

0:24 - Adi se injura in continuare cu andrei, si face abuz de microfon. 
1:50 - Ql ii spune lui Adi ca daca il deranjeaza Andrei injura, ii va da gag.
2:18 - Ql ii spune motivele de ce ar trebui sa va dea gag.
2:25 - Adi pretinde ca nu l-a injurat pe Andrei Fullpower de cand si-a schimbat contul.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Andrei si-a schimbat contul inapoi cu 5 minute in urma certurilor.
 

Edited by robertoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

0:24 Andrei intra pe sv cu contu main si ma injura instant dupa il injur inapoi si ma opresc dar eu nu am cerut sa ii dai gag atunci si am cerut cand a dat rege ca l am omorat

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Adi_69 said:

0:24 Andrei intra pe sv cu contu main si ma injura instant dupa il injur inapoi si ma opresc dar eu nu am cerut sa ii dai gag atunci si am cerut cand a dat rege ca l am omorat

Exact, il injuri inapoi . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

roberto, tu trebuie sa rezolvi problemele playerilor, nu sa ii incurajezi sa se injure in continuare ca tu nu le dai gag cu  ,,ce gag ma?'' ,,sa te injure'' ,,ca meriti''

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 hours ago, AragazCuButelie said:

roberto, tu trebuie sa rezolvi problemele playerilor, nu sa ii incurajezi sa se injure in continuare ca tu nu le dai gag cu  ,,ce gag ma?'' ,,sa te injure'' ,,ca meriti''

+1

Share this post


Link to post
Share on other sites

asemenea si tie ql nu doar roberto trebuie sa rezolve problemele

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/23/2022 at 11:32 PM, AragazCuButelie said:

roberto, tu trebuie sa rezolvi problemele playerilor, nu sa ii incurajezi sa se injure in continuare ca tu nu le dai gag cu  ,,ce gag ma?'' ,,sa te injure'' ,,ca meriti''

faza e ca  am scris acel lucru la caterinca, si dupa le-am  spus ca daca dau gag, primesc amandoi ..
se vede clar in screenshotul asta image.png.f84121b5ad336e0cbb4ee92f6ca16d5b.png:

Edited by robertoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul roberto primeste un avertisment verbal.
Raspunsul initial trebuie sa fie explicit si clar, nu sa-l iei la misto.

T/C.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.