Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Andrei95

Reclamatie Laurentiu

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: Snitches get Stitches

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: laurentiu144fps jb.ggez.ro

[*] Motivul reclamatiei: Abuz, limbaj vulgar, injurii adresate

[*] Data si ora intamplarii: 19.12.2022

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   nu am idee cum se numeste

[*] Dovezi:  https://imgur.com/a/vUbDq8u

[*] Martori: Nu pot spune ca Simon era martor deoarece acest helper il obliga sa stea la kill pentru a face puncte. Il obliga sa ma omoare (sa faca fk). I-am explicat la inceput ca nu este ok atitudinea lui, dar nu aveam cu cine sa vorbesc, singura replica era "Tu stii cate ore am eu pe sv?" asta pe langa alte injurii. A intrat la CT doar ca sa ma injure la microfon, dupa a iesit super lejer. Este o atitudine potrivita pentru un helper? Intreb doar. Aaa da, dupa a zis ca el poate chema orice admin sa ma baneze cand vrea el asa ca mai bine tac si nu o sug. Serios??? De ce nu il faceti Owner direct? Cu atitudinea asta sigur o sa mai aveti playeri care sa joace de placere.

[*] Alte obiectii: Nu doresc sa fie avertizat verbal si atat, deoarece atitudinea asta o are continuu, un avertisment nu o sa il sperie absolut deloc. Din cate am vazut pe forum nu este la prima abatere, tot are reclamatii. Va multumesc foarte mult pentru tot!

reclamatie laurentiu 144.png

reclamatie laurentiu 144x2.png

reclamatie laurentiu 144x3.png

Edited by Andrei95

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noroc ca te-am anuntat eu ca ai reclamatie. Nu esti la prima abatere cum am zis, nu trebuie sa fie family friendly ca sa ai o atitudine corecta, ok? Daca esti crescut intre oi, nu sunt eu de vina, dar calculeaza vorbele putin. Aici nu este vorba doar despre limbaj. Cum am zis, ai obligat acel guardian sa stea sa il omori tu ca sa faci puncte, il obligai sa ma omoare pe mine, facea FK. Un sfat pentru staff. Nu acceptati semi-analfabeti, va rog din suflet.

 

Pastrati un limbaj lipsit de jigniri pe server si forum. (Asta scrie in regulament)

Nu abuzati de admin si nu va bateti joc de jucatori. Orice fapta care strica imaginea serverului va fi sanctionata aspru.

Sunt interzise certurile sau atacurile intre admini/jucatori.

Nu aveti voie sa pacaliti/trollati alti jucatori pe server.

Nu aveti voie sa faceti favorizari/abuzuri.

Adminii nu au voie sa pacaleasca jucatorii in scopul obtinerii de credite. Cea mai intalnita metoda fiind cea cu "barbut pe back".

 

 Ai incalcat cam multe reguli, nu crezi??

Edited by Andrei95

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, robertoo said:

Serverul nu este family friendly.

 

3 hours ago, laurentiu1 said:

Ce abuz am făcut servarul nu e famiy frendly 

Nu conteaza ca server-ul nu este family friendly, daca omul nu vrea sa fie injurat, respecta asta, ca nu toata lumea intra pe server doar ca sa-si bage pula in x si in y, poate unii intra sa se relaxeze. Nu va mai injurati cu cine nu va permiteti, si stati in banca voastra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laurentiu primeste un warn urmand ca la urmatoarea abatere de genul acesta sa primeasca remove.

 

Multumim pentru ca ne-ai semnalat neregulile @Andrei95, te asteptam cu o cerere de helper !

  • WOW 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.