Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
zslow

Propunere Raport Admin

Recommended Posts

[*] Nick: zslow

[*] Steam ID: STEAM_1:0:517148442

[*] Propunere: Sa se reduca numarul de ore la raport de la 25 -> 20 de ore.

[*] Cu ce ar ajuta aceasta propunere la server?: Numarul playerilor pe server a scazut considerabil iar adminii nu prea mai au ce activitate sa faca, doar sa-si tina pc-ul afk pe jb. Recomandat ar fi ca numarul de ore sa se reduca la 20 pana cand server-ul isi revine pe picioare / pana vine Gino sa faca iar hype😆.

[*] Alte obiectii: -

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1 , avand in vedere inactivitatea de pe server si numarul redus de persoane , sunt de acord cu zslow ca raportul admin sa fie 20 ore pentru ca oricum aproape toti adminii stam afk o noapte sa facem orele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1 serverul de multe ori are doar cate 4-5 persoane online si de multe ori nu prea avem ce face ca admini si daca la momentul actual nu avem cheful sa ne jucam jailbreak, si nici nu avem de ce sa stam cu ochii pe server pentru ca nu este nevoie de moderatie de cele mai multe ori doar stam afk pe spectate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt de acord  cam toti admini stau afk server ul nu este asa populat   in timpul scolii si lumea in general nu se mai joaca 

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1 tinand cont de inactivitatea de pe server este o idee buna micsorarea raportului temporar 

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1 toți admini stau afk serverul este aproape gol când întru deobicei mai ales ca uni admini cum sunt eu au scoala

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1 Daca raportul ar fi mai mic consider ca multi admini ar face orele activ decat afk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozitiv, nu mai sunt admin aici, insa ideaa este excelenta.

  • WOW 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

si statul AFK are rostul lui, dar idea ar fi ca nu e chiar asa greu sa se stranga 25 de ore, mi se pare chiar usor sa zicem ca un admin sta doua mape una terro si una ct, ar insemna ca sta deja o ora pe server si cam nimeni nu sta numai o mapa, iar daca sta afk cat timp isi face temele sau alte chesti poate auzi daca urla careva in microfon sau ceva, legat de faptul ca nu sunt foarte multi playeri, ar fi fain sa va mai chemati prieteni si colegi sa intre sa se joace cu voi, eu am facut asta cand m-am apucat de jb. si desii jb nu este gustat de toata lumea unii s-ar putea sa ramana sau sa va jucati cu ei si aici nu doar la scoala sau altundeva... plus ca daca sunteti grup fain faceti misto fain de altii 🙂

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1 Multi admini stau afk ca sa isi faca raportul. Daca s-ar adauga acest lucru, Adminii ar sta activi mai mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propunere respinsa!

T/C.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.