Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
S1ck

RECLAMATIE roberto

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: S1ck^

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: roberto

[*] Motivul reclamatiei: abuz de grad

[*] Data si ora intamplarii: 2022-11-23 15:10:00

[*] Mapa pe care s-a intamplat:  jb_mountaincraft_v7

[*] Dovezi: martori; Roberto a decis sa ma mute de la CT, in contextul in care dumnealui a considerat ca am facut 5fk (initial), dupa care acesta si-a schimbat ipoteza sustinand ca am facut 3fk (ceea ce de asemenea este fals). Atunci cand l-am rugat sa imi enumere pe cine am facut fk acesta a putut sa imi numeasca doar 2 personae dintre care doar unul a fost fk.  In acelasi interval de timp a intrat helperul "rz " pe server care a intrebat playerii activi la moment daca merit sau nu sa fiu mutat inapoi la ct, majoritatea votand in favoarea mea. Doua persoane dintre cei prezenti pot sa sustina teza mea si daca este necesar sa relateze cum au decurs lucrurile in opinia lor. Propun ca helperul "roberto" sa fie inlaturat din functie sau cel putin sa i se ofere o avertizare si la urmatoarea abatere sa fie sanctionat .

[*] Martori: "kaka$hi" STEAM_1:0:50281462 ; [IRN]Mihai" STEAM_1:0:465523666 

[*] Alte obiectii: Nu am.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro , S1ck dadea comenzi si David88 a parasit linia, S1ck incercand sa-l omoare pe David88 a tras din greseala in alt player caruia i-a dat fd runda urmatoare. David88 avand gag permanent il spama pe roberto pe u@ ca S1ck sa-i dea fd pentru ca a facut fk pe el. S1ck i-a raspuns lui roberto ca nu a facut niciun fk si ca nu i da fd , roberto mai apoi mutandu-l la tero. S1ck l-a intrebat de ce l-a mutat la tero , roberto raspunzandu-i ca a facut 5fk. S1ck incercand sa intre din nou la ct a fost mutat iara de catre roberto. In timp ce S1ck si roberto argumentau pe acest subiect helper-ul rz a intrat pe server. Nefiind niciun player pe server care putea/dorea sa intre la ct,  S1ck l-a intrebat pe rz daca poate sa intre la ct , aceasta raspunzandu-i ca nu are voie deoarece a fost mutat de la ct pentru fk-uri. S1ck spunandu-i ca a facut doar 1 fk , rz raspunzandu-i ca nu a fost pe server si ca nu are de unde sa stie acest lucru. rz prima oara l-a intrebat pe roberto daca este adevarat acesta raspunzandu-i ca a facut 3 fk-uri . S1ck punandu-l pe roberto sa spuna care au fost acestia roberto reusind sa numeasca doar 2 , acesta spunand ca nu isi mai aduce aminte . rz intrebandu-ne pe noi ( playeri ) daca este adevarat sau fals. Noi i-am raspuns ca este fals si ca facuse doar 1 fk , apoi noi votand sa se mute inapoi la ct. ( P.S. : nu am scris atat nici la examen )

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut. Sa incepem cu inceputul, aveai 3 persoane la comenzi : David88 si KazslowBELEAUA si inca un baiat. ai dat comanda : 'Simon spune cine misca moare' si un jucator "KazslowBELEAUA" se misca. Tu omori amandoi jucatori si ii dai freeday lui Kazsow.  Pe dovada data mai in jos se vede clar ca l-ai omorat pe Kazslow, chiar si sus in dreapta apare primul kill Kaslow si al doilea david care a fost omorat prin Kaslow.
Dupa, primesc mesaj pe U@ de la David88 zicand ca nu ai dat comanda 'cine iese moare' , eu l-am crezut si asta a fost vina mea. Am vazut ca a mintit doar dupa ce m-am uitat pe demo.  Apoi intra rz, urmatoarea zi arunci arma in celula la un prizonier si atunci te mut.  Rz este de fata cand tu arunci arma in celula la prizonier, eu ii spun ca o sa te mut pentru ca ai facut troll si cateva fkuri. Ceilalti jucatori te-au votat sa intrii inapoi la CT deoarece nimeni nu intra.

                                                                 Dovada este mai jos. Imi cer scuze pentru calitate videoclipului dar se inteleg evenimentele. Salut.
0:24 - 0:29 : S1ck il omoara pe Kazlow ca s-a ridicat la comanda 'primul sus traieste' dar glontul trece prin amandoi prizonieri , si tu ii dai freeday lui Kazlow crezand ca David88 a fost cel care s-a ridicat.
1:20-1:25 : Spune S1ck ca e bine cum i-a dat freeday lui Kaslow 
1:59-2:09 : S1ck omoara jucatorul cu arma apoi arunca arma in celula unui prizonier. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acolo sick a arucant arma pentru ca el nu stia ca inca mai e cineva acolo,dar dupa la vazut si la omorat, prizonierul din celula la 0:46 oricum trebuia omorat pentru ca nu era la comenzi. Din doveziile astea nu se vad prea mult doar faptul ca a facut un fk si atat. Ma reper iarasi la ce am zis la inceput, daca te uiti pe filmare ca nu se vedea prizionerul cand mergea sa ia arma, iar acesta din reflex a dat drop la pistol pentru a il arunca mai departe si dupa l-a omrat pe cel din celula pt ca nu era la comenzi. Eu zic ca a fost vina lui roberto ca l-a mutat pe un fk si atat. Si se pare ca martori afirmeaza faptul ca roberto a si exagerat/mintit faptul ca a facut 5fk cand el a facut doar 1.

Edited by Lukaa
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am aruncat arma la prizonier, pe jos era un p250 pe care am vrut sa il i au de langa prizonieri si am aruncat arma mea intr-o celula fara sa vad ca este cineva acolo. De asemenea minti din nou ai spus initial ca am facut 5 fk, acum vad sa vorbesti doar despre 2 dintre care cum am spus doar unul este valid. Se vede si pe filmare clar ca in momentul in care am vazut ca era un prizonier in celula am sesizat greseala. Acesta nu era prezentat la comenzi deci trebui sa il omor oricum. Pacat ca tai filmarea la momentul in care iti convine tie si nu ajungem sa vedem cum toti cei de fata te intreaba de ce m-ai mutat pe nedrept

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, S1ck said:

Nu am aruncat arma la prizonier, pe jos era un p250 pe care am vrut sa il i au de langa prizonieri si am aruncat arma mea intr-o celula fara sa vad ca este cineva acolo. De asemenea minti din nou ai spus initial ca am facut 5 fk, acum vad sa vorbesti doar despre 2 dintre care cum am spus doar unul este valid. Se vede si pe filmare clar ca in momentul in care am vazut ca era un prizonier in celula am sesizat greseala. Acesta nu era prezentat la comenzi deci trebui sa il omor oricum. Pacat ca tai filmarea la momentul in care iti convine tie si nu ajungem sa vedem cum toti cei de fata te intreaba de ce m-ai mutat pe nedrept

Te-am mutat pentru ca ai facut 2 fk-uri si pentru ca ai aruncat arma in celula. Nu am sezisat la moment ca nu ai vazut jucatorul din celula. Imi cer scuze pentru actiunile mele din joc. Nu se va mai repeta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din cate vad ai demo-ul asa ca te rog sa il postezi integral ca sa vedem cu totii cum initial minti ca am facut 5 fk, mai apoi imi spui ca am facut 3 fk. Acum deja am ajuns la 2. Te rog sa te apreciezi cu un numar.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, robertoo said:

Te-am mutat pentru ca ai facut 2 fk-uri si pentru ca ai aruncat arma in celula. Nu am sezisat la moment ca nu ai vazut jucatorul din celula. Imi cer scuze pentru actiunile mele din joc. Nu se va mai repeta.

Eu propun 1/3 warn pentru a se invata minte sa verifice inainte sa dea mutari pe nedrept 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul primeste warn

T/C.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.