Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
TheDevill_

Reclamatie moldo

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: ZyNx JB.GGEZ.RO

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: Moldo

[*] Motivul reclamatiei: kick pe motivul "prost" 

[*] Data si ora intamplarii: 28/8/22 15:37

[*] Mapa pe care s-a intamplat:  jb_lego_jail_v8_final

[*] Dovezi: https://imgur.com/a/4P4zrTQ [jb_lego_jail_v8_final2022-08-28 15:39:00 - data ora si harta daca poate sa faca careva o mica parte de filmare cand am dat lr cu TIGANU cum fugea de lr.]

[*] Martori: aia de pe server

[*] Alte obiectii: Deci am dat lr cu tiganu si moldo cu aialalti CT vorbeam fara rost se injurau si kkt uri TIGANU fugea de LR intr una si nu ma lasau admini sa vb si chiar daca vorbeam admini nu ii facea nimica si cand am vrut sa ii explic prima data la MOLDO de ce nu ma baga in seama si nu ma lasa sa vorbesc mia dat kick pt. motiv ul prost 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ai primit gag de la caine sau nu mai stiu de la cine pe 5 minute cred si spamai ca ultimu disperat cu caps si injuraturi pe u@ eu ti-am dat un kick sa te calmezi dupa intrii din nou si spamezi pe u@ aiurea ti-am dat kick din nou si am chemat grad cu acces ban, ai intrat din nou intretimp si iar mi-ai umplut chatu cu verde de pe chatu admins only eu ti-am mai dat un kick ca sa te potolesti pana vine grad mai mare.

Share this post


Link to post
Share on other sites
57 minutes ago, Moldoo said:

ai primit gag de la caine sau nu mai stiu de la cine pe 5 minute cred si spamai ca ultimu disperat cu caps si injuraturi pe u@ eu ti-am dat un kick sa te calmezi dupa intrii din nou si spamezi pe u@ aiurea ti-am dat kick din nou si am chemat grad cu acces ban, ai intrat din nou intretimp si iar mi-ai umplut chatu cu verde de pe chatu admins only eu ti-am mai dat un kick ca sa te potolesti pana vine grad mai mare.

nu spamam doar TI AM SCRIS DE CE NU II DAI SLAY LA ALA CA FUGE DE LR si voi ati inceput sa va injurati iti bagai pula in david88 si etc

super

Edited by TheDevill_

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, TheDevill_ said:

nu spamam doar TI AM SCRIS DE CE NU II DAI SLAY LA ALA CA FUGE DE LR si voi ati inceput sa va injurati iti bagai pula in david88 si etc

super

si nu am spamat doar ti am scris CA SA VEZI ca daca scriam ceva imi dadeai kick si daca spamam macar vedeai 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pot spune ca tu ai spamat si l ai injurat pe Moldo, plus ca te certi cu toti cand intrii pe server

Edited by David88

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Noi făceam caterinca, nu ne înjuram, david e fratele nostru.

2. Țiganu nu fugea de lr

3. Ai primit gag pentru spam și pe urma ai spamat și u@, ți a dat kick o data, pe urma încă un kick și pe urma ban pentru spam u@

4. aici a greșit și moldo pentru ca a scris ca motiv “prost”.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tiganu nu fuge-a de lr doar facea bhop,dupa ai inceput sa spamezi pe chat,ai primit gag si dupa spama-i pe u@ si pt asta ai primit kick.Moldo trb sa puna la motiv spam u@ si nu ,,prost,,.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul primeste un avertisment verbal. Te rugam ca data viitoare motivul unei comenzi sa fie unul pertinent.

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.