Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
KingDexter

RECLAMATIE Moldo

Recommended Posts

Nickname-ul tau:KingDexter

Nickname-ul persoanei reclamate: Moldo

Motivul reclamatiei: Nu isi face treaba de admin! In mod repetat mi s-au adresat injurii la adresa mea si a familie de catre doi jucatori , iar cand am cerut adminului sa ii dea gag pentru limbaj el sustinea ca pe servar poti sa injuri ca la usa cortului si ca nu o sa faca asta. Pe langa asta ma ameninta ca imi da gag fiindca il intrebam ce scrie in regulament despre comportamentul aferent unui player pe acest server.

Data si ora intamplarii:28.08.2022 , ora: 11:23

Mapa pe care s-a intamplat:   jb_mountaincraft_v7

Dovezi: 

2022-08-28.thumb.png.4ad0d5b886fd1da89bfeedd6b44e2367.png

Martori: Ceilalti jucatori care erau pe servar

Alte obiectii: Nimic de obiectat!
                                   

2022-08-28.png

Edited by KingDexter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu m-ai intrebat daca e voie sa injuri pe sv si eu ti-am explicat ca ai voie sa injuri fara sa te certi sau sa spamezi in chat, tu ai crezut ca eu te avertizez dar eu defapt ti-am explicat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu a fost asa , efectiv acel player imi adresa in continu injurii despre morti raniti si ca isi baga si isi scoate , eu ti-am spus sa ii dai gag si tu ai spus: " E voie sa injuri pe servar ca la usa cortului" , am intrat inapoi pe servar , ti-am spus ca ti-am facut post si ai inceput sa ma faci prost , cretin si fraier iar acel player continua sa ma injure. Deci , prin urmare ori ii faceai un favor de nu ii dadeai gag ori nu stii regulamentu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serverul nu este unul family friendly; un limbaj vulgar este acceptat. Este la latitudinea adminului sa decida daca s-au intrecut niste limite sau nu.

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.