Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
TheDevill_

Reclamatie modlo

Recommended Posts

Quote

[*] Nickname-ul tau: TheDevill_

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: Moldo jb.ggez.ro

[*] Motivul reclamatiei: gag/ungag abuz + admin incapabil

[*] Data si ora intamplarii: 20/07/2022 21:29

[*] Mapa pe care s-a intamplat: jail_tropico

[*] Dovezi:  https://imgur.com/a/F1vFczo 

[*] Martori: toti de pe sv

[*] Alte obiectii: alta data sa nu mai abuzezi de grad + sa nu mai injurii ca fara niciun motiv cand te intreb frumos de ce ma omori cand ERAM FD si mai omorat asa ca ai vrut tu si m ai injurat cand te intreb frumos

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din calitate de asa-zis martor, nefiind anuntat ca voi aparea ca martor doresc sa mentionez faptul ca esti prost. Ai luat microfon ca sa urlii ca prostu+ca injurai pe toata lumea si dupa daca te injurau inapoi ii amenintai cu post, mai ai si 10 ani, alte obiectii nu am. Sa te bucuri ca nu ai primit mai mult gag.

Edited by David88

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, David88 said:

Din calitate de asa-zis martor, nefiind anuntat ca voi aparea ca martor doresc sa mentionez faptul ca esti prost. Ai luat microfon ca sa urlii ca prostu+ca injurai pe toata lumea si dupa daca te injurau ii amenintai cu post, mai ai si 10 ani, alte obiectii nu am. Sa te bucuri ca nu ai primit mai mult gag.

9 minutes ago, TheDevill_ said:

eu zis sa iti ti gura ca nu tea intrebat nimeni nimic

si spune mersi ca nu iti fac si tie post pentru free kill uri <3

si credema ca nu am 10ani sau cat ai zis ca am , dar am voicechanger ul pus si nuj cum dq sa il scot dar o sa rezolv si nu stiu unde am injurat eu pe toata lumea? :rofl: tin minte ca mia dat un baiat gag nu zic nu doar ca i am zis lu un baiat karma dupa ce ma omorat asa ca te rog frumos sa nu te mai bagi <3

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci

1. in primul rand ai primit prima data gag de la flashtiger timp de 5 minute pe motivul: calmeaza-te. Pentru ca de 2 runde incaoce scriai doar cu caps si luai acces mic doar sa ne ameninti cu post daca nu iti dam fd 

2. De ce nu ai pus toata problema de la inceput pana la capat in imagine vedem doar gag-ul dar ce ai facut tu nu vedem.

3. Acolo unde iti dadeam gag si ungag recunosc ca ma grabeam ca eram ct si nu aveam timp sa omor evadatii asa ca greseam cuvintele la motiv pare rau greseala mea.

4. Poti vedea clar ce mesaj calduros le-ai lasat adminilor 

 

Edited by Moldoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

In calitate de asa-zis martor, doresc sa mentionez faptul ca esti un frustrat, daca nu aveai ,,10 ani" puteai sa vorbesti civilizat si sa nu folosesti un limbaj neadecvat.
Pana si in ,,dovezile" tale putem vedea ca ai injurat, mai ales pe u@. 

image.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, Moldoo said:

Deci

1. in primul rand ai primit prima data gag de la flashtiger timp de 5 minute pe motivul: calmeaza-te. Pentru ca de 2 runde incaoce scriai doar cu caps si luai acces mic doar sa ne ameninti cu post daca nu iti dam fd 

2. De ce nu ai pus toata problema de la inceput pana la capat in imagine vedem doar gag-ul dar ce ai facut tu nu vedem.

3. Acolo unde iti dadeam gag si ungag recunosc ca ma grabeam ca eram ct si nu aveam timp sa omor evadatii asa ca greseam cuvintele la motiv pare rau greseala mea.

 

2. am facut ss unde ai dat gag/ungag

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, Moldoo said:

Deci

1. in primul rand ai primit prima data gag de la flashtiger timp de 5 minute pe motivul: calmeaza-te. Pentru ca de 2 runde incaoce scriai doar cu caps si luai acces mic doar sa ne ameninti cu post daca nu iti dam fd 

2. De ce nu ai pus toata problema de la inceput pana la capat in imagine vedem doar gag-ul dar ce ai facut tu nu vedem.

3. Acolo unde iti dadeam gag si ungag recunosc ca ma grabeam ca eram ct si nu aveam timp sa omor evadatii asa ca greseam cuvintele la motiv pare rau greseala mea.

4. Poti vedea clar ce mesaj calduros le-ai lasat adminilor 

 

1. pai daca am luat de la flash baiatu ala de ce mi ai dat ungag? Scuzele mele ca te am injurat cand am zis ca asa si asa dar credema ca nu am vrut sa te injur dar ma aprind usor cand cineva ma injura asa anpulea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu o sa stau eu sa-i citesc zarva asta de reclamatie. Dar o sa te alegi cu warns pentru double/triple posts cand puteai da edit. La urmatoarea abatere o sa ai restrictionat accesul la forum.

Invata sa folosesti forumul si dupa revi cu o reclamatie asa cum trebuie.

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.