Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
xdReflEx

Reclamatie admin Adi

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau:ExtendedGlock

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: Adi

[*] Motivul reclamatiei: Prima oara imi da slay din cauza ca nu vreau sa repet freeday-ul, iar dupa imi da move ca de ce nu am vrut sa repet freeday-ul si ca am luat iarasi simon-ul.

[*] Data si ora intamplarii: Ora 20:35, 14 Iunie

[*] Mapa pe care s-a intamplat:  ba_jail_umbrella

[*] Dovezi: https://imgur.com/a/cQEcMYl

[*] Martori: wassup si restul de pe server

[*] Alte obiectii:N/A

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am fost acolo, pur si simplu il obliga sa repete fdd-ul, pe langa ca ne-a stricat toata distractia, a fost si omega muist

Edited by David1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prima data ti-am zis sa repeti fd ca erau 3 in viata si ti-am dat slay,si te-am mutat ca n-ai vrut sa lasi simonu

Edited by Adi_69
  • Shitty 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, David1 said:

Am fost acolo, pur si simplu il obliga sa repete fdd-ul, pe langa ca ne-a stricat toata distractia, a fost si omega muist

Nu am zis doar eu am zis toti de la tero sa repete+daca nu ma insel ai zis si tu

Edited by Adi_69

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Adi_69 said:

Nu am zis doar eu am zis toti de la tero sa repete+daca nu ma insel ai zis si tu

eu nu am zis nimic, am acceptat faptul ca deja l-au prins 5 terro si asta e, daca erau doar 2 mai ziceam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am fost si eu acolo, inainte de asta s-au facut fk-uri si cei de la ct nu au vrut sa dea fdd , eu nu am facut nimic l.am lasat pe adi sa gestioneze situatia

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare!

As dori sa stiu ce s-a intamplat in Ziua 1. Cate persoane au fost in viata si cat a durat aceasta zi, pentru a ne putea da seama daca repetarea FDD-ului in Ziua 2 era necesara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

23 minutes ago, oDexter said:

Salutare!

As dori sa stiu ce s-a intamplat in Ziua 1. Cate persoane au fost in viata si cat a durat aceasta zi, pentru a ne putea da seama daca repetarea FDD-ului in Ziua 2 era necesara.

Salut eu cand am intrat pe sv erau 3 tero in viata,cum e si in filmare

Edited by Adi_69

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul @Adi_69 primeste 1/3 pentru dovezi trunchiate care nu reflecta toata desfasurarea actiunii.
Ziua 1 de FD a avut loc si a fost intreaga cu 4 oameni in viata la inceputul ei, astfel ca nu era necesara o repetare a FD.

@xdReflEx primeste un gag de 15 minute pentru un limbaj licentios; a refuzat sa explice situatia intr-un mod civilizat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.