Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
aly1337

Reclamatie ,,King" Mirel

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: aly

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: KingMirel

[*] Motivul reclamatiei: Ban permanent aiurea, gag 30 de minute pentru spam etc.

[*] Data si ora intamplarii: 14.05.2022 ora 23:00

[*] Mapa pe care s-a intamplat:  jb_prison_cell_b1

[*] Dovezi: https://imgur.com/a/yHidxSj <-- Gag 30 de minute pt spam
https://imgur.com/a/Mq1Mpks <-- Ban permanent pe motivul ,,influentarea negativa a jucatorilor dupa server" (influentare negativa adica le am spus sa intre spec ca sa se joace mirel comenzi ca noi voiam sa ne distram.)

[*] Martori: toti dupa server

[*] Alte obiectii: Am zis sa facem si noi un trivia unde daca raspunzi corect primesti credite ne distram si noi ca era ora 10 jumate etc si vine mirel suparat si furios.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am sa raspund pe scurt ca e o reclamatie de cacat. V-am lasat sa va faceti joculetele, insa la un moment dat m-ai enervat cu bullshit-urile tale si ti-ai pus pruncii sa iasa de pe server si/sau sa intre la spec, ceea ce nu e frumos. Tu ca player nu chemi ceilalti jucatori dintr-o parte in alta. Dupa ai inceput sa comentezi de mine ca-s nolifer ca am grad pe toate serverele si imi dau aere de important, iar apoi ai inceput sa mananci cacat la modul ca ai o comunitate si ca la vara o sa te pisi pe noi si pe comunitatea noastra, ca o sa explodeze si ce cacat ai mai mancat tu acolo. Ti-ai pus armata sa se ia de mine dupa ce v-am stricat seara, si nu v-am stricat seara cu nimic, doar ca trebuia sa se faca ceva. Din pacate site-ul de demos este picat, dar te asigur eu ca bot-ul inregistreaza 24/24 si aude tot ce spui ;). Data viitoare (daca o sa mai existe), poate inveti sa iti tii gura aia proasta ca stie toata lumea cate antecedente ai si ca dai tepe de 50 de lei, scarba ce esti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In primul rand nu am zis la lume sa iasa dupa server, decat sa se puna la spectatori deoarece voiai comenzi, dupa aceea nu am zis ca o sa am o comunitate sau ca o sa ma pis pe comunitatea voastra, nu am specificat numele la nici o comunitate si nici ca o sa iau persoane de la voi dupa server si daca o sa am un server inseamna ca nu am voie sa vin sa ma joc pe server ul unde am ,,crescut" ? (mult spus crescut)
 Dupa aceea imi spui ca am antecedente si ca am dat tepe de 50 de lei, in primul rand ce antecedente am si unde am dat eu teapa de 50 de lei? =))))))))))))
Vezi ca nu ai argumente si incepi sa bagi vrajeala ieftina care nu impresioneaza pe nimeni.
Ok, poate ban ul il merit dar care e motivul pentru gag ul de 30m care i l ai dat lui Lory ?

Te pup si nu mai fi ofticat viata mea ca eu am vrut sa fim prieteni nu sa imi devi ,,dusman".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vreau sa raspund la aceasta reclamatie prin a spune ca am fost la fata locului si ne a stricat la toti  distractia noi incercam sa facem ceva si vine sa dea slay la toti si gaguri pe unde apuca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mirel primeste un avertisment verbal pentru o durata prea mare de timp acordata gagului cu motivul "spam". 10-15 minute erau suficiente.

Aly, daca incerci sa influentezi oamenii sa faca troll si sa iasa de pe server acest lucru nu poate fi trecut cu vederea sau iertat. Regulamentul trebuie respectat, astfel ca nu puteti sa faceti ce vreti voi pe server. Mirel si-a facut datoria de a se asigura ca regulamentul este respectat si ca modul de JB se desfasoara normal.

Banul nu o sa fie permanent, acesta va fi redus la 7 zile. Astept un SteamID din partea ta, Cele 7 zile se for desfasura din momentul primirii SteamID-ului..

Acesta este primul si ultimul avertisment pentru o astfel de actiune.

  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.