Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
sinned

Reclamatie ☠Mario #JB.GGEZ.RO☠

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: sinned.

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: ☠Mario #JB.GGEZ.RO☠

[*] Motivul reclamatiei: gag

[*] Data si ora intamplarii: 14.05.2022  12:07:26

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   jb_moonjail_v2_hdr

[*] Dovezi: image.thumb.png.6fcd0af1499ab4a349ebfa9b4f82a18e.png

[*] Martori: 

[*] Alte obiectii: nu merge demo image.thumb.png.91b1651f819addf5a96a67557c3ed948.png

Edited by sinned

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum nu merg demo-urile, nu am cum sa iti atasez dovada. Totusi il ca martor pe claudio care poate confirma ca ai tipat in microfon cum ai murit si eu ca atare ti-am dat gag. Nu inteleg ce problena ai tu cu mine faptul ca iti dau gag cand tipi, imi mai si plangi in comentarii pe steam. Va raspunde si claudio sa confirme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Claudio nu declara nimic ca nu a fost atent. Avand in vedere ca e doar un gag de 10 minute,banuiesc ca problema o sa treaca de la sine si adminul Mario poate primi un avertisment verbal sa nu se mai grabeasca cu comenzile si sa inteleaga ca la nervi lumea vorbeste putin mai tare in microfon. Daca tipatul era atat de deranjant cel mai probabil il auzeam chiar daca nu eram atent. O ultima adaugare , nu  va mai tineti vrajba unii altora ca nu rezolvati nimic. Nici ala care face reclamatie pt gag 10 min, nici ala care da gag pt sunet mai inalt de 10 db. Sunteti amandoi baieti de treaba si nu vreau sa-mi schimb parerea despre voi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul a primit 1/3 pentru ca e incapabil sa filmeze un demo.

T/C.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.