Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Skilly

Reclamatie LucaLuk

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: Skilly

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: LucaLuk    (helper)

[*] Motivul reclamatiei: nu isi face treaba de helper + comportament prost.

[*] Data si ora intamplarii: ora 7 anglia ( ora 9 romania )

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   jb_sg_dojo_v5-6

[*] Dovezi:  CHAT LOG -----

 *MORT* sunt skite : eu sunt skite
  *MORT* sunt skite : falsule

[Veteran] Skilly jb.ggez.ro : sunt skittle  ---- Un player random a pus numele meu - Luca nu ii face nmk, a trebuit sa ii dau eu rename de 2 3 ori

 [Spiridus] *MORT* NotHellNo/jb.ggez.ro : odata va mai schimbati numele si aveti kick 

 [Trusted] *MORT* PINGUpistolaru jb.ggez.ro : care e skilly acuma?
 [Trusted] *MORT* PINGUpistolaru jb.ggez.ro : ce plm?

image.thumb.png.488366bba2bb71d5621d9670b6ec5041.png

troll de la gloomy ( prietenu lu luca) normal ca luca nu actioneaza.

[*] Martori: Xennon / Nothell

[*] Alte obiectii: Eu, xennon si cu nothell tot am dat rename la multi playerii pentru ca isi punea "veteran skilly" si chestii de genu, Luca pur si simplu incuraja si nu facea nmk + radea si facea troll + rade de situatie cat timp noi ceilalti admini incercam sa rezolvam problema. Vreau luca sa primeasca warn pentru comportament neadecvat si troll. Multumesc mult !  

 

vreau sa imi cer scuze ca as fi vrut sa fac filmare dar nu am stiut cum, am putut sa intru pe demo ca sa recuperez chat log

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt de partea lui skilly, lucaluk a dat dovada ca nu e capabil pentru a avea grad de atatea ori, merita warn 

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

LucaLuk merita warn,acesta nu da dovada ca este capabil sau ca este matur,acesta face doar troll,le spune tuturor de pe discord sa isi puna numele skitte etc.Pe langa asta sunt de partea lui skilly.Am inceput sa ii amenint cu kick pentru ca isi schimbau multi numele in skitte,ski si pune lly etc.Eram pe discord cand sa intamplat asta.

 

Edited by NotHellNo1
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai skilly faza e ca NotHellno vorbea cu oamenii care si au pus numele tau si toti radeau iar pe mine ma amuzau, am vazut ca isi puneau numele tau ,dar hell se ocupa de asta cred ca le putea da si un kick pentru troll cu numele . si lau schimbat de nu stiu cate ori am vazut si eu. acum daca ma dati afara am fost bucurat sa va am aicit .Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu radeam,eram pe discordd cu voi si tot incepeam sa spun ca ce vi-se pare asa amuzant,eu nu am inceput sa rad.Voi ati inceput sa radeti si dupa va puneati poza cu el si numele.Atat am avut de spus.

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, LucaLuk said:

pai skilly faza e ca NotHellno vorbea cu oamenii care si au pus numele tau si toti radeau iar pe mine ma amuzau, am vazut ca isi puneau numele tau ,dar hell se ocupa de asta cred ca le putea da si un kick pentru troll cu numele . si lau schimbat de nu stiu cate ori am vazut si eu. acum daca ma dati afara am fost bucurat sa va am aicit .Multumesc!

1. Deja ai spus is tu ca "te amuza" - e deja clar ca nu ai facut nmk despre situatie,

2. pur si simplu ti ai batut joc cu gloomy toata harta (prietenu tau) nu ai actionat. 

3. Ai dat dovada ca nu esti destul de matur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatiile intre admini se fac in sectiunea de admins only.

T/C.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.