Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
KillerAlessio123

RECLAMATIE OPPOSITE

Recommended Posts

*] Nickname-ul tau: Freezy ARENA.GGEZ.RO

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: Opposite # GGEZ.RO

[*] Motivul reclamatiei: *gag aiuria* cand a inceput harta pica sv si sasugke tot vorbea si i am zis sa nu mai vb ca pica sv si tot vb si i am mai zis o data si dupa opposite zice cine vb are gag si cand i am zis lui sasugke sa nu mai vb mi a dat gag si lui nu + gag pt limbaj ca i am zis sclav ca nu spunea de ce mi a dat gag lui aly si lasa cum vroia el

[*] Data si ora intamplarii:6:50

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   ba_jail_electric

[*] Dovezi: demos cand mi a dat gag la inceputu l harti

 

[*] Martori: toti de pe sv

[*] Alte obiectii: nu (nuj cum sa ma explic) 🙂 

Edited by KillerAlessio123

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ai aratat partea in care vorbeai si te-am avertizat . Ti-am spus de 3-4 ori , nu doar tie , tuturor sa nu mai vorbeasca ca pica serverul . Te-am lasat cu avertizare , dupa putin timp ai inceput iara sa vorbesti si am avertizat iara si ti-am dat gag ca vorbeai prea mult si nu se mai auzea nimic . In concluzie ai vorbit dupa 3-4 avertizari de pe chat date de mine .

 

Gagul de limbaj ti-am dat ca m-ai facut sclav , nu doar pe chat dar si pe u@ inainte m-ai injurat mult de tot dar te--am iertat atunci .

Edited by Opposite

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, Opposite said:

Nu ai aratat partea in care vorbeai si te-am avertizat . Ti-am spus de 3-4 ori , nu doar tie , tuturor sa nu mai vorbeasca ca pica serverul . Te-am lasat cu avertizare , dupa putin timp ai inceput iara sa vorbesti si am avertizat iara si ti-am dat gag ca vorbeai prea mult si nu se mai auzea nimic . In concluzie ai vorbit dupa 3-4 avertizari de pe chat date de mine .

sa te uiti pe demon nu pot sa pun filmare de 7ore

d aia am si scris demos in dovezi. zi un program de edit si iti dau partea

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, Opposite said:

Nu ai aratat partea in care vorbeai si te-am avertizat . Ti-am spus de 3-4 ori , nu doar tie , tuturor sa nu mai vorbeasca ca pica serverul . Te-am lasat cu avertizare , dupa putin timp ai inceput iara sa vorbesti si am avertizat iara si ti-am dat gag ca vorbeai prea mult si nu se mai auzea nimic . In concluzie ai vorbit dupa 3-4 avertizari de pe chat date de mine .

si nu, nu m ai avertizat ai zis asa "cine mai vorbeste are gag" sasugke vorbea in continu i am zis sa nu mai vb ca pica sv si tot mie mi ai dat gag ca am zis sa nu mai vb ca pica sv

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, KillerAlessio123 said:

si nu, nu m ai avertizat ai zis asa "cine mai vorbeste are gag" sasugke vorbea in continu i am zis sa nu mai vb ca pica sv si tot mie mi ai dat gag ca am zis sa nu mai vb ca pica sv

 

Omule , am zis prima data cine mai vorbeste are gag , te-ai oprit . Dupa ai inceput iara si ti-am dat gag . Si vezi ca ei nu se vor uita pe demo ca nu ai tu chef sa filmezi ceea ce inseamna lipsa de dovezi .

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Opposite said:

Omule , am zis prima data cine mai vorbeste are gag , te-ai oprit . Dupa ai inceput iara si ti-am dat gag . Si vezi ca ei nu se vor uita pe demo ca nu ai tu chef sa filmezi ceea ce inseamna lipsa de dovezi .

frate daca tu vrei iti dau video de 7ore sa te uiti la tot.. nu am un program de edituri momentan. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie respinsa, ai primit gag pentru limbaj. Daca vrei sa faci reclamatie pentru alt gag, atunci pune dovezi pentru gagul aia. Poti oricand sa descarci demo-ul de pe https://demos.ggez.ro/jb si filmezi partea din demo.

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.