Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
D-BEEBOYS

Teodor reclamatie

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: Pilot 

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: Teodor

[*] Motivul reclamatiei: imi da gag aiurea si nu doar mie, la totii playeri care injura le da 20 min 15 min, pt o mica injuratura, el cand injura, spameaza isi da 5 min, mi a dat azi de 2 ori intigare la cearta, dar eu nu i am zis nmk de rau, i am zis dc da asa lungi gag urile pt o nimica toata

[*] Data si ora intamplarii: 11/2/2021 - 10;08

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   jb_kitty_beta

[*] Dovezi: 20211102100725_1.thumb.jpg.b1e7124cf5872b05a3011a6b11aa65d2.jpg

[*] Martori: testoasa, gloomy, MATEI, + altii

[*] Alte obiectii: Inteleg, ca nu am drepturi dar, macar intrebati tot staffu+ playerii cat de mult abuzeaza teodor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pilot eu ti-am dat gag acolo pentru ca tu imi ziceai in continu "gata fiule" "taci fiule" "asa fiule". 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frate, mi ai dat gag odata pt ca ti am zis ca tu dai gag uri prea mari, si tu ai zis ca a mai primit, toti au zis ca nu a mai primit, si am zis eu mananca cacat ma ca nu a mai primit, asa am primit primu gag pt instigare, dupa trebuia sa iti dau tu gag, nu ai vrut, dupa ti ai dat gag in timp ce tot insistam, deoarece ai spamat, dupa ce ti ai dat gag am zis: bravo fiule, atat

Nu am zis niciun gata fiule, taci fiule. se poate verifica demo

Pt cei care o sa raspunde, chiar daca nu am drepturi, accept gag urile date corect pe mine etc, sau chiar daca ar avea voie sa dea gag uri pe mine gresite, negresite, teodor abuzeaza si da gag uri aiurea, dupa comenteaza playerii ca gag ul e gresit, nu ma gandesc doar la mine in acest post, puteti intreab, asa cum am mai zis, staffu si playerii ce face teodor, chiar si pe fratele lui Edy, il puteti intreba.

 

Edited by D-BEEBOYS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astept sa se vada demoul si o sa vedem cine are dreptate. E misto sa dai edid si sa crezi ca daca zici "Pt cei care o sa raspunde, chiar daca nu am drepturi, accept gag urile date corect pe mine etc, sau chiar daca ar avea voie sa dea gag uri pe mine gresite, negresite, teodor abuzeaza si da gag uri aiurea, dupa comenteaza playerii ca gag ul e gresit, nu ma gandesc doar la mine in acest post, puteti intreab, asa cum am mai zis, staffu si playerii ce face teodor, chiar si pe fratele lui Edy, il puteti intreba." pentru a atrage atentia si a se face mila la admini scrie ca un om si nu edita dupa ce raspunde cineva + ca edy ar face orice ca sa isi bata joc de mine asa ca nu mrg cu tactica asta

 

 

 

Edited by teodor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu inteleg la ce te referi prin chestia, *fii ca un om si nu mai edita*, nu am vrut sa umplu chatu degeaba asa ca am decis sa editez acolo si sa spun ce mai era de spus.. Hai sa terminam cu scrisu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.