Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Pro

cerere unban Pro

Recommended Posts

[*] Nick: Pro

[*] Admin-ul care ti-a dat suspend / ban / gag : Edy_69

[*] Steam ID: (STEAM_1:1:565358669)

[*] Motivul pentru care ai luat suspend / ban / gag : Am apasat pe un buton, cand eram simon.

[*] ScreenShot: 60288523_Screenshot(38).png.1b3ed416d9419b9d3272f0aaedd9f616.png

[*] Alte obiectii:- Tin sa mentionez, ca nu am facut abuz cu apasarea acelui buton si nu am incurcat pe nimeni, avand in vedere ca eu eram simon. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te-am avertizat de la inceputul hartii sa nu apesi pe acel buton intr-o zi de comenzi , iar banul este doar 30 min 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eram simon, cu ce am incurcat ? Nici macar nu am dat comenzi si am apasat pe buton la final.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In primul rand banul e de 30 de minute deci nu cred ca erai foarte deranjat sa.ti faci un sandvis si sa te intorci dupa!

Doi la mana, ai fost avertizat sa nu mai apesi butonul ala cand se dau comenzi. Inca culmea tu erai simon si in loc sa.ti dai comenzile pierzi timpul sa te urci la dracu in praznic sa apesi un buton! 

Ai fost avertizat si nu ai respectat avertismentul! Ai fost pedepsit si acu.ti ispasesti pedeapsa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

La final de comenzi, la lr, am apasat pe buton, cu ce am incurcat? Si vreau si eu o dovada, unde m-a avertizat pe mine in special.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si nu conteaza timpul banului, daca abuzam asa, imi iau si eu special pentru asta ban grad. Deci vreau si eu regula, unde scrie sa nu se apese pe acel buton, va rog frumos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E un ban de 30 minute, expira peste fix 2 minute.

In plus, pe langa ca erai simon, ai si tinut jocul in loc, catarandu-te sa apesi un buton ce scoate sunete, DUPA ce ai fost avertizat

T/C.

  • WOW 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.