Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Caine

[CERERE HELPER] Caine

Recommended Posts

[*]  Nume: Tiberiu

[*]  Nick: Caine

[*]  Nume discord + id: TiberiuCC#3745

[*]  Varsta: 18

[*]  Ore jucate? (ScreenShot) : image.thumb.png.c217757404f95870f875b45756ce019b.png

[*]  Steam ID: STEAM_1:1:123356556

[*]  Steam Profile Link: https://steamcommunity.com/id/tiberiucc/

[*]  Ai sincronizat contul de forum cu cel de steam?: Da

[*]  Ai citit regulamentul serverului?: Mi l-a dictat Dexter

[*]  De ce vrei acest grad pe server? (motivul): Vreau acest grad pe server pentru ca ma consider, asa cum am spus si-n cererea trecuta, un om matur, cu capul pe umeri, care si cunoaste limitele si stie cand sa glumeasca si cand nu, am o relatie de prietenie buna cu toti playerii de pe server si am destula experienta in cat sa pot ajuta playerii noi cat si pe cei vechi cu posibilele nelamuriri pe care le au. Plus ca am intampinat cateodata si problema ca niciun admin sa nu fie on, sau sa fie, dar afk. 

[*]  Ati aderat in Grupul Steam? (obligatoriu): Da

[*]  Alte  obiectii: Am luat remove pentru raport, n-am facut orele necesare (13/25) si nu mi-am dat seama ca trebuie sa fac cerere pentru o absenta de 2-3 zile. Tin sa precizez ca acele 13 ore au fost jucate si nu am stat afk, nu stiam ca am voie sa le fac si stand afk. Si pot sa promit ca nu se va mai intampla acest lucru. Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

[*] Nick admin : Dannezu

[*] Nick forum : dannezul

[*] Pro/Contra:Pro

[*] Motiv: De la o vreme te ai schimbat la comportament,nu mai injuri asa de mult,ajuti playerii la nevoie si te ai maturizat,sper sa ti faci raportul in continuare,bafta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

[*] Nick admin : KyDu 

[*] Nick forum : KyDu 

[*] Pro/Contra: Pro

[*] Motiv: Ajuta oamenii, s-a descucrat si inainte cu Gradul, pe langa problem cu remove-ul ca nu a avut timp sa intre, e totul ok la el. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

[*] Nick admin : NoSounD

[*] Nick forum : n0s144

[*] Pro/Contra:Contra

[*] Motiv: Saptamana trecuta nu mi-ai inspirat incredere in avea acest grad,primind remove din cauza activitatii,mareste activitatea si demonstraza-ne ca poti face acel raport.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[*] Nick admin : Dav!d

[*] Nick forum : Ciorbitzq_

[*] Pro/Contra: Contra.

[*] Motiv: Tocmai ce ai primit remove. Daca nu ai fost in stare sa iti faci raportul atunci nu am increderea ca il vei face de data asta. A fost perioada de 1 saptamana sa faci 25 ore afk/jucate.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.