Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Noapte1

reclamatie cockutz

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: Noapte

[*] Nickname-ul persoanei reclamate:  cockcutz

[*] Motivul reclamatiei: ghost in privat !

[*] Data si ora intamplarii: 20-21 (22.07.2021)

[*] Mapa pe care s-a intamplat:    jb_moti2_final2

[*] Dovezi: 

 

[*] Martori:  cei care erau on 

[*] Alte obiectii: e posibil sa fii primit ghost ori de la chelutu ori de la dmx !

Share this post


Link to post
Share on other sites

e posibil sa te uiti si tu next la prietenii mei ca nu il aveam nici pe chelutu la prieteni nici pe dmx =)))))))))))))))) mi-ai facut post acum pentru ca eu ti-am facut inainte pe un motiv intemeiat nu ca al tau.bun post. te astept la altul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a durat ceva pana l am facut ! si nu l am facut pentru ca mi ai facut si tu mie :D. daca nu ai primit ghost atunci poate ai wh 😄

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Noapte1 said:

a durat ceva pana l am facut ! si nu l am facut pentru ca mi ai facut si tu mie :D. daca nu ai primit ghost atunci poate ai wh 😄

daca zici tu ca am wh, astept sa ma chemati la tw, sau sa imi verificati istoricu de aplicatie daca stii ce zic admine, eventual sa iti activezi si windowsu dupa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te-am intrebat imediat de unde stii ca i-am facut eu ghost ( TU zicand "I-a facut prostul de dmx ghost sau chelutu" sau ceva asemanator), nici macar nu il am sau macar sa-l fi avut vreodata pe cocutz la prieteni.
Inteleg ca ai o problema cu mine ( tu stii din ce motiv, tu ai inceput), dar te rog sa te abtii sa ma bagi pe mine la inaintare la orice chestie imbecila. Incerc pe cat de mult posibil sa nu te bag in seama si sa te evit, dar te comporti ca un copil.
Consider ca sunt dovezi insuficiente, din cate vad cocutz intra in hambar si are reactie cand il vede pe Noapte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa cred eu ! Si am vazut cand de mult ma eviti tu cand intrii pe sv si spui "moldovenii is prosti mai ales aia din staf" si is doar eu pe sv "admin modovean"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie respinsa, dovezi insuficiente.

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.