Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Coco

Reclamatie Noapte

Recommended Posts

Nickname-ul tau:Cockutz

Nickname-ul persoanei reclamate: Noapte

Motivul reclamatiei: Ma muta la spectatori cand eu sunt la comenzi

Data si ora intamplarii:9:40 7/22/2021

Mapa pe care s-a intamplat:   sandman

Dovezi: 

 

Martori: mamaliga,dmx,chelutu,almighty

Alte obiectii:Tin sa mentionez ca eu am dat putin din cap cand mi-a dat slap, (se vede si pe filmare cand se misca camera)dar el tot m-a mutat! Eu cred ca acest HELPER in teste isi incearca prea multe, intrucat cu mine incat incearca sa faca pe prostul si sa imi dea target, din cate mi am dat seama pana acum(mai am un post tot lui pentru ca mi a dat target)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Quote

De ce nu ai pus si partea cadn ma uitam eu la tine ? eu am crezut ca esti afk ! pune si partea aia ca nu eram mort cand te am mutat ! ti am zis ca eu asa am vazut nu ti am dat targhet ! aia e a fost greseala mea daca nu era ultima runda iti dadeam fd !

 

Share this post


Link to post
Share on other sites


Da, am fost de fata, tot atunci ma certam cu noapte, mai mult incercam  sa inteleg de ce l-a omorat pe unu, apoi vad ca il muta pe cocutz care statea la comanda ( Din ce imi aduc aminte, noSound a dat comanda SImon spune iesiti din celule apoi cine misca moare, in secunda urmatoare zicand simon zice toti pe linie, o sa verific maine sa fie sigur 100%). AFK este improbabil sa fi fost , deoarece a scris pe chat in secunda 2 in care a fost mutat

Helperul merita sanctionat

Edited by Dmx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Comanda mea valida a fost SImon spune iesiti din celule si dupa cine misca moare si dupa am dat a doua comanda invalida,SImon zice veniti pe linie cu duck si fara bunnyhop .... .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul a fost avertizat verbal de catre Dexter si Picutz.

T/C

Edited by oDexter

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.