Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Noapte1

Reclamatie: AlmightyS1 | JB.GGEZ.RO

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: Noapte

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: AlmightyS1 | JB.GGEZ.RO

[*] Motivul reclamatiei: Favorizare ! 

[*] Data si ora intamplarii: 12-12:30

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   jb_sandman_v2

[*] Martori:  ZeNnO/daddy jb.ggez.ro +  restu de pe mapa

[*] Alte obiectii: dmx a facut spam ! iar eu am scris pe u@ "asta nu e spam nu ? " am asteptat putin dupa am scris "imi bag pl in ei admini" . Eu am primit gag 30 de minute si dmx a scapt 😄. Dupa ce am luat ungag dmx spune ca ala u a fost spam ( si a recunoscut de fata cu almi ca a facut spam ) . Iar almi a zis ca l doare in pl ca i fac post. Dupa ungag l am intrebat pe almi cum o sase apere si raspunsul lui a fost "cu esti un prost noapte". Si nu e prima data cand face favorizari.. Dar mna el are grad si trebuie sa l ascult ca sa nu ma mute de la ct.. Si nici nu pot sa i fac post in fiecare zi !

unkakamakasa.jpg

20210704123229_1.jpg

jangrila.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

In primu rand dmx încerca sa explice cv si gagul care l-ai primit a fost pe merit+ nu am zis ca ma doare in pla am zis: ca ala nu e spam pt ca incerca sa explice cv. 

Edited by AlmightyS1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ala citea ce scrie dmx ! putea sa scrie o singura propozitie ! mie imi dai gag cand fac asa ! poti sa te uiti pe demo !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu cred noapte ca ai ceva problema pe creier si nu stii care e diferenta din a spama si a încerca sa explici cv. Dmx nu avea cum sa scrie tot ce vrea într-o singură prop+ eu nu țin minte sa fi primită cnv gag cand incerca sa explice cv pe chat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul primeste 1/3.

Daca voia sa explice putea sa o faca in maxim 3 randuri si cu calm. Nu era nevoie sa umple tot chat-ul cu injuraturi si "propozitii" de cate 2 cuvinte.

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.