Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
iMnoob

[Reclamatie Admin] KingMirel (3.)

Recommended Posts

Nick: iMnoob

Nick reclamat: KingMirel # GGEZ.RO

Steam id reclamat;[STEAM_1:0:137830201]

Data:  2021-06-20 12:37:15.

Motiv: i-am luat apararea unui pusti de la tero ca a prelungit in chat odata, si mirel ameninta cu ban l-am intrebat de ce ameninta cu ban iar apoi, imediat s'a intamplat ceea ce arata log-urile din consola.

Dovezi:  E91B1372C34C10A5493D13CAF6569A9C12379644

Martori:  https://steamcommunity.com/profiles/76561199022345737/
52D7F4CD94084AF64B0386FCA95D36C7AE4ADC9A

Alte obiectii: astept si unban [STEAM_1:0:456383332]

• Shitty 1

Dacă citeai regulamentul, că ai fost și admin (dar degeaba), ai fi știut că nu se pun dovezile tăiate; dovezile sunt valide doar dacă sunt pe tot ecranul. Păcat că nu te duce mintea la 21 de ani ai tăi. 

Ban-ul ți-a fost acordat pentru că ți-a zis Dexter clar că dacă mai calci strâmb sau mai faci prostioare pe server, o să primești ban. Ți-am zis clar că dacă te mai dai cocoș pe server și după mergi la owneri ca să le plângi ca un lache ce ești, o să iasă urât.

După ce i-am dat wallbang lui Fabyy, a început să mă înjure pe chat, și i-am zis la mișto că-i dau ban, iar tu ai început să te aprinzi și să mă înjuri că cine sunt eu ca să-l ameninț cu ban și că-s bucureștean prost. Ca un mic reminder, Dexter este din București, spre deosebire de mine.

Nu te suportă nimeni de pe server, în afară de RRs ăla, cu care te pupi în cur de fiecare dată când vă vede lumea. Toți adminii se plâng de tine că le strici jocul și că ești o problemă. Eu zic că este vremea să te schimbi. Trage o gură de aer, dă-ți două palme peste față, și apoi să vii la mine.

• Haha 1

Posted (edited)

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2521987798 Dovada pe care ai cerut'o 
nu ma pup cu nimeni in fund de altfel mirosi urat mirele.
si e normal caci le strici jocul daca joci mai bine decat ei.

Dexter nu e in staff (el a spus o) tu asculti de cineva care nu e in staff.

**tin sa mentionez caci multa lume nu te suporta mirele** eu cu rrs ma injur pe srv nu suntem prieteni si totusi te-ar scuipa in gura.
dexter nu mi-a spus mie asa ceva, nu ai nici o dovada cat nici el nu are.
si nu stiu de cand ma vorbiti voi pe la spate, dar sunteti prosti ❤️ 
dupa o gramada de timp trecut nu mai aveam o treaba cu regulamentul de cand l-am citit ultimadata s-au schimbat, au fost update-uri si cum nu am mai fost in staff nu m-am simtit obligat sa il recitesc
in fata oricui spun ca esti bucurestean prost, chiar daca nu esti. d'asta dai dovada si nu inteleg ce treaba are dexter ca e bucurestean cand ti-am spus tie. iar el mie nu mi pare ca e prost.  glume cu ban sa faci cu cine nu te cunosti, esti la fel ca si dexter, va luati glume cu cine nu stiti, eu unul cred ca sunt destul de baiat intr'un cat am castigat eventul si am ales sa ii dau lui fabby vip-ul permanent care v'a fii dat 3 luni dupa ce se termina a lui cumparat.  tin sa mentionez lista de prieteni sa vezi cu cine ma pup in cur  ca tot esti curiosimage.png.0c147d97c2a0f1b02b40d0e4356a1bc7.pngimage.png.15dc174be7b5af65682616715660c3b4.png

Edited by iMnoob

Din cauza faptului ca RRs nu a mai dorit  sa raspunda  iMnoob a retras reclamatia.
T/C

• Haha 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.