Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
iMnoob

[Reclamatie Admin] KingMirel

Recommended Posts

Posted (edited)

Nick: iMnoob - STEAM_1:0:456383332

Nick reclamat: KingMirel

Steam id reclamat; STEAM_1:0:137830201

Data:  2021-06-10 - 15:30:42.

Motiv: Baneaza degeaba, descarcand nervi ameninta cu ban si etc.(nu am vorbit cu el si se baga singur in seama cu mine cand nu i-am spus nimic lui.)[Ceea ce s'a intamplat a fost asta

Dovezi: 

copiat din consola: 

*MORT* [VIP] iMnoob : esti prost, si ai probleme mentale                              -tin sa mentionez am tastat asta dupa ce a tastat cineva asta:   *MORT* depresdbedBOI123 : fumez cocaina si trag marijuana

*MORT* KingMirel # GGEZ.RO : cine?

[VIP] iMnoob : cine se simte?

[GGEZ] Codatul de-B@$$ V@iNiCuL : =]]]]]]]]]]]]]]]]]]

KingMirel # GGEZ.RO : pai zi cu cine mortii ma-tii vorbesti 

KingMirel # GGEZ.RO : ca iti dau ban

[VIP] iMnoob : ia da ban

KingMirel # GGEZ.RO : daca mai faci figuri d-astea

[VIP] iMnoob : da ban

KingMirel # GGEZ.RO : mie nu imi plac tarfele astea

[VIP] iMnoob : DA BAN

KingMirel # GGEZ.RO : vrei sa-ti dau ban?

[VIP] iMnoob : tu ai spus o

*MORT* Picutz : Vreau sa imi sugi pla mirel

*MORT* Picutz : se poate?
(fac o paranteza, respect picutz.)

Link youtube: 

si link download https://www.mediafire.com/file/dzemalggkt2h9oh/Counter-strike__Global_Offensive_2021.06.10_-_15.30.00.01.mp4/file

Martori: chat-ul

Alte obiectii: tin sa mentionez caci mirel injura constant si daca moare sau daca nu e injurat,  recomand calmante.
                      tipul nu ma place caci sunt mai bun decat el, sufera mai mereu, sa mai va spun ? Rivuleanu#6302  (inca un lucru am vrut sa il intreb despre un admin, si am vrut sa vorbesc cu mirel, iar mirel ma ia la sto' cu mine nu isi fac copii glume. deja ar trebui sa ma cunoasteti. pentru calitate buna la videoclip va recomand sa il descarcati de pe mediafire (inainte puteti sa ii dati scan de virusi) (cred ca a fost lag pe server btw)

Edited by iMnoob

Chatlog-ul nu se pune ca și dovadă, multe mulțumiri că ți-ai făcut timp să pui și un video. Mare mirare că te-a dus capul să faci asta. 

Se vede clar din ce ai filmat că îmi sufereai deși nu îmi căutam anturaje cu tine, și sufereai pe chat zicând că "hai, dă-mi ban, hai, dă-mi ban". Sunt o persoană foarte transparentă și știe toată lumea asta. Ți-am făcut pe plac. Ban-ul ți-a fost dat ca să te răcorești. Din păcate nu a mers, că săracul calculator de pe care te joci face ca toate alea de zici că te joci de pe Otopeni. 

Ban-ul ți-a fost acordat pe drept, dacă nu-ți permiți glume cu x sau cu y, nu le mai face. Sunt sigur că o oră nu te-a omorât, dar nu foarte sigur, că de fiecare dată când te văd pe server ești transpirat și îți dai viața pentru jocul ăsta. Rămâne la decizia ownerului dacă ban-ul ți-l scoate sau nu. Te rog frumos să nu mă faci copil dacă nu mă cunoști. Eu nu sufăr nimănui, pentru că până la urmă este un joc, și pe mine nu mă doare dacă cineva este mai bun ca mine, cât timp nu îmi suferă, se laudă, sau își caută glume, pretenții și anturaje cu mine când nu este cazul.

T/C

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.