Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
teodor

Reclamatie Mirel pt blacklist chiar daca picu mi-a dat suspend si a zis ca nu iau blacklist

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: Teodor jb.ggez.ro

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: Mirel jb.ggez.ro

[*] Motivul reclamatiei: imi da blacklist cand vorbisem cu picu si mi-a dat el suspend 10 payday-uri

[*] Data si ora intamplarii: nu stiu ca eram afk si azi dimineata 5:30 10.06.2021 am vazut 

[*] Mapa pe care s-a intamplat: nu stiu pt ca pe 10.06.2021 am vazut ca am ban

[*] Dovezi: 

[*] Martori:

[*] Alte obiectii: De ce imi da blacklist cand deja fusesem sanctionat cu suspend de la picutz timp de 10 payday-uri, de ce mi-as lua blacklist pt un troll la ct cand normal se da suspend ( almighty stia asta si intentionat i-a spus lui dexter care posibil a anuntat pe admins only chiar daca picu era on si juca, doar ca el sa exagereza, stiind ca luasem suspend )

Share this post


Link to post
Share on other sites

El si a facut doar treaba,exista un .docs cu oamenii care au blacklist,si nu mai au ce cauta pe server,din spusele lui a spus ca faceai troll de pe mai multe conturi,atat stiu,i ai facut reclamatie degeaba,cat si asta cat si cea de pe Cerere Unban,ai devenit noul post hunter si faci post la tot staff ul doar sa te razbuni ca ti ai pierdut gradul.Reclamatie Degeaba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

oFUPYIH.png

 

Ai luat blacklist pentru că nu a fost prima abatere, ci ai mai avut abateri în trecut. Am demo cu tine când ziceai clar că nu te interesează că iei suspend pentru că mai ai conturi. Știi clar că nu este în regulă să faci ce ai făcut tu, mai ales că ai fost helper, și că l-ai pierdut din prostia ta. Surpriză, nu mai ai. Nici conturi, nici helper.

❤️

 

Edited by Mirel1337

Share this post


Link to post
Share on other sites

In urma reclamatiilor multiple, cu privire la abuzurile intentionate pe care le faci am ajuns la decizia de a solutiona problema prin adaugarea ta in blacklist pe o perioada nedeterminata.
Comportamentul tau dupa ce ai primit remove din cadrul panoului de admini este unul inacceptabil. Cauti doar scandal si sa incurci desfasurarea jocului, astfel in cat s-a ajuns in stadiul in care inclusiv fratii tai se plang de tine.
Orice cont de pe care vei intra va fi banat pe o perioada nedeterminata. Orice activitatea suspecta a unui cont, unde exista banuieli ca esti tu, o sa fie verificat in functie de IP si daca aflam ca esti tu, inclusiv acest cont o sa fie banat.

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.