Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
mxldo

Cerere unban Teaser

Recommended Posts

[*] Nick: Teaser

[*] Admin-ul care ti-a dat suspend / ban / gag : NotEdwardツ JB.GGEZ.RO

[*] Steam ID: STEAM_0:0:608360681

[*] Motivul pentru care ai luat suspend / ban / gag :  "Wallhack"

[*] ScreenShot: 

[*] Alte obiectii:Ban pe degeaba,ultimul cuvant scris de el a fost "Teaser raspunde 3sec,cica am jucat cu wall pe server,frate eu ma joc doar pe servere speciale de hvh,am dat un cap prin smoke "frate ai vazut ce cod are asta"vorbele lui. Bro pe jocu asta exista luckyshot-uri,oricine a dat un hit la fel,nu vreau sa si ia warn,pentru ca se descurca putin bine si prob. nu l are de mult,dar doresc unban,sau dovada cu capul,daca voi credeti ca este asa,puteti sa mi lasa ti ban-ul,doar ca nu am venit pe server din nou sa fac troll,si daca stiam ca joc corect nu o sa fiu bine vazut si bine primit,nu m am luat de nimeni si nu am injurat pe nimeni degeaba,poate doar faceam misto,frate da am 4conturi banate pe server,serios,de ce m as mai intoarce daca as vrea sa ma joc iar cu cod?Eu am venit inapoi pe comunitate ca l am mai urmarit pe Gino pe YT,si am vazut ca s mape noi,eventuri,staff nou,prieteni noi,server-ul e foarte muncit.Nu am spus asta sa fac ochi dulci staff-ului doar sa intelegeti ca nu sunt atat de prost,luvs.,<3

20210604200022_1.jpg

Edited by mxldo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vorbit pe discord si mi-ai aratat si neverlose-ul, in primul rand te-am intrebat daca ai jucat cu hack pe jb si ai zis da acum cateva luni, toata lumea a zis ca aveai silent sau wall si cand stateam spectate pe tine nu faceai nimic, jucai normal. Si nu inteleg ce lucky shot zici ca aveai tinta fix pe capu lu ala prin smoke si miscai tinta dupa el in smoke. Ok am inteles daca nu e cod, maybe e luckyshot cum zici tu. Doar sa stii ca lumea a zis ca ai ceva

Edited by E_D_W_A_R_D

Share this post


Link to post
Share on other sites

La o Cerere Unban,Reclamatie,se ofera dovada cu care a fost sanctionat acel om,eu n am zis ca am jucat pe server cu cod de ieri dimineata,am jucat acum cateva luni,recunosc asta,but pe acest server eu am venit sa ma distrez nu sa ma joc cu cheat uri.Asa ca nu mai cauta chestii sa te scoti sa te etc,ca nu ti iese,da mi dovada,vreau sa vad dovada,este usor https://ggez.ro/demos si https://obsproject.com/download

Edited by mxldo

Share this post


Link to post
Share on other sites

apoi tu ai zis ca cica l-ai vazut prin smoke

Edited by E_D_W_A_R_D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce silent aim vere cand l am omorat pe EDM,ca nu inteleg,ti am si zis la mine s a vazut altcumva acolo cu terry oricum era low,ca ii dadusem prima oara 2 hit uri din cate am vazut,am tras in smoke de doua ori,si dupa am facut peek,ca nu se aude cand tragi in oameni,in rest nu stiu ce cod,chiar daca GOTV-ul nu minte niciodata,eu am tras de doua ori,am crezut ca nu am tras si s a dus smoke ul si am facut peek si i am dat un glont si a fost mort?Crezi ca am crezut ca am tras doar eu in el,frate mai eram 11 in viata,si EDM a fost prima oara la usa aia,si de aia m am uitat acolo,ca stiam ca si el face peek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu am zis niciodata eu ca ai silent aim, oamenii au zis cand nu era cineva spectate pe tine idk

Share this post


Link to post
Share on other sites

cum dreacu vine asta vere,sa zica oamenii ca am silent aim si sa nu fie spectate pe mine?=))))))))))))))))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu stiu frate asa mi-au zis oamenii cand am intrat pe server

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok,nu mai fa off-topic si incheie discutia aici,asteptam un Owner sa si dea cu parerea si discutam dupa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK teaser, explica-mi si mie

TU esti la fel ca kenzo, dai 1tap cu Deagle-ul si dupa cand sta cineva spectate pe tine, dintr-o data nu mai dai 1tap cu Deagle ul. Explica! OK, poate dai 1tap din greseala, dar dupa nici in Corp nu dai damage cand sta cineva spec.

Edited by KyDu

Share this post


Link to post
Share on other sites

bro exista luckyshots uri stie si kenzo cum joc

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.